Startliste

Finish Games
Vellinge IP, Vellinge   2021-06-19 - 2021-06-20

Samlet antal deltagere: 295

Samlet antal starter: 844

Kvinnor 100 m

# SB PRKrydset af online
Elin Ekelund
Eslövs AI
02 Eslövs AI Nej
Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI Nej
Filippa Henriksson
IFK Lund
04 IFK Lund Nej
Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI Ja
Sara Edstrom
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK Ja
Hannah Hansson
Åhus FIK
00 Åhus FIK 13.16 12.80 Ja

Antal deltagere: 6

Kvinnor 200 m

# SB PRKrydset af online
Josephine Risberg Thoor
IFK Helsingborg
95 IFK Helsingborg 24.80 Ja
Felicia Ascard
IFK Lund
96 IFK Lund 24.95 Ja

Antal deltagere: 2

Kvinnor 800 m

inkl F15
# SB PRAldersgruppeKrydset af online
1 Beatrice Ask
Malmö AI
05 Malmö AI P17 Nej
2 Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 2:27.18 P17 Ja
Elsa Dehre
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 2:34.68 2:34.68 P15 Nej
3 Caroline Norrsand
Ystads IF
85 Ystads IF 2:26.04 Kvinder Ja

Antal deltagere: 4

Kvinnor Höjd

# SB PRKrydset af online
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS 168 172 Nej

Antal deltagere: 1

F19 100 m

# SB PRKrydset af online
Elin Ekelund
Eslövs AI
02 Eslövs AI 12.69 Ja
Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI 13.00 Ja
Famke Persson
IFK Lund
03 IFK Lund 12.51 12.24 Ja
Joy Thulin
Malmö AI
03 Malmö AI 12.37 12.37 Ja

Antal deltagere: 4

F19 200 m

# SB PRKrydset af online
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK 24.88 24.88 Ja
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 26.17 Ja
Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI 25.53 Ja
Joy Thulin
Malmö AI
03 Malmö AI 25.60 Ja
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 25.50 Ja

Antal deltagere: 5

F19 Höjd

# SB PRKrydset af online
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF 151 154 Nej

Antal deltagere: 1

F19 Längd

# SB PRKrydset af online
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF 4.76 4.76 Nej

Antal deltagere: 1

F17 100 m

# SB PRKrydset af online
Daphne Rönnerling
FK Athlet
05 FK Athlet Ja
Matilda Åkerman
IFK Halmstad
04 IFK Halmstad 13.33 12.93 Ja
Siri Ingvarsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg Ja
Celine Stjernfelt
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 13.40 13.40 Ja
Klara Persson
IFK Lund
04 IFK Lund 12.48 Ja
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK 12.12 12.12 Ja
Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI 12.40 Ja
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI Ja
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI Nej
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI Ja

Antal deltagere: 10

F17 200 m

# SB PRKrydset af online
Siri Ingvarsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 29.81 Ja
Celine Stjernfelt
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 28.53 Ja
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI 31.14 Ja
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI Nej
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 28.34 Ja

Antal deltagere: 5

F17 Höjd

# SB PRKrydset af online
Ann-Kathrine Bergenhem
IFK Halmstad
05 IFK Halmstad 158 Nej
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 156 171 Nej

Antal deltagere: 2

F17 Längd

# SB PRKrydset af online
Daphne Rönnerling
FK Athlet
05 FK Athlet 4.42 Nej
Ann-Kathrine Bergenhem
IFK Halmstad
05 IFK Halmstad 4.87 Nej
Matilda Åkerman
IFK Halmstad
04 IFK Halmstad 4.98 5.19 Nej
Celine Stjernfelt
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 4.62 Nej
Alice Hultberg
Malmö AI
05 Malmö AI Nej
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 4.76 4.76 Nej
Noortje Thien
Sävedalens AIK
05 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagere: 7

F17 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PRKrydset af online
Ann-Kathrine Bergenhem
IFK Halmstad
05 IFK Halmstad 10.16 Nej
Matilda Åkerman
IFK Halmstad
04 IFK Halmstad 13.38 Nej
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI 10.42 10.73 Nej
Alice Hultberg
Malmö AI
05 Malmö AI 8.62 Nej
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 12.92 Nej

Antal deltagere: 5

F15 80 m

# SB PRKrydset af online
Moa Knutsson
IFK Halmstad
06 IFK Halmstad 10.81 10.65 Ja
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund 10.90 10.90 Ja
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund Nej
Ida Györffy
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg Ja
Ebba Albert
IK Finish
07 IK Finish 10.14 10.14 Ja
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI 10.55 10.55 Nej
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI Nej
Alice Berggren
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 11.21 11.21 Ja
Ebba Bränholm
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 11.77 11.77 Ja
Ella Hallin
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 11.31 11.27 Ja
Alice Holmberg-Boström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 11.49 11.49 Ja
Tilda Jildefjord
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.62 10.62 Ja
Lisa Karlsson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 11.50 11.50 Ja
Ingrid Levin
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 10.86 10.86 Ja
Keline Richard
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 11.11 Ja
Hilda Rydén
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 11.46 11.46 Ja
Tea Kruse-Persson
Åhus FIK
06 Åhus FIK Ja

Antal deltagere: 17

F15 300 m

# SB PRKrydset af online
Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet Ja
Ebba Albert
IK Finish
07 IK Finish Ja
Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI 41.14 Ja
Linnea Odéhn
Malmö AI
06 Malmö AI 45.05 Ja
Alice Berggren
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Ja
Freja Bäckström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Ja
Tilda Jildefjord
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 45.96 45.10 Ja
Ingrid Levin
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Ja
Keline Richard
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK Nej
Hilda Rydén
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 46.10 46.10 Ja

Antal deltagere: 10

F15 80 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PRKrydset af online
Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet Ja
Alva Jeppsson
IFK Lund
06 IFK Lund 14.46 14.46 Ja
Beatrice Amundin
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 13.10 13.10 Ja
Ebba Bränholm
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 15.03 15.03 Ja
Freja Bäckström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 13.78 13.78 Ja
Elsa Dehre
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 14.72 14.72 Ja
Selma Oldenby
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 14.12 14.12 Ja
Annie Sjösten
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK Ja
Inessa Hansen
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF Ja

Antal deltagere: 9

F15 Höjd

# SB PRKrydset af online
Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan Nej
Alva Jeppsson
IFK Lund
06 IFK Lund 125 Nej
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund 125 133 Nej
Ebba Albert
IK Finish
07 IK Finish 140 Nej
Beatrice Amundin
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 142 142 Nej
Freja Bäckström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 152 152 Nej
Ella Hallin
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 142 145 Nej
Mimmi Hellberg
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 146 146 Nej
Annie Sjösten
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 141 145 Nej
Inessa Hansen
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF Nej

Antal deltagere: 10

F15 Längd

# SB PRKrydset af online
Moa Knutsson
IFK Halmstad
06 IFK Halmstad 4.78 Nej
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund 4.69 4.69 Nej
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund Nej
Ebba Albert
IK Finish
07 IK Finish 4.50 Nej
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI Nej
Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI 5.02 Nej
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI 4.31 4.56 Nej
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI 3.84 3.84 Nej
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI Nej
Beatrice Amundin
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 4.93 4.93 Nej
Alice Berggren
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.45 4.45 Nej
Ebba Bränholm
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.19 4.19 Nej
Freja Bäckström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.19 4.19 Nej
Elsa Dehre
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.36 4.36 Nej
Ella Gianneschi
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 4.27 4.27 Nej
Mimmi Hellberg
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 4.71 4.71 Nej
Alice Holmberg-Boström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.30 4.30 Nej
Lisa Karlsson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 3.98 3.98 Nej
Ingrid Levin
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.87 4.87 Nej
Keline Richard
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 4.21 4.21 Nej
Annie Sjösten
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 4.37 4.37 Nej
Inessa Hansen
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF 4.85 4.85 Nej

Antal deltagere: 22

F15 Tresteg

# SB PRKrydset af online
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 9.11 Nej
Alice Berggren
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 9.60 9.60 Nej
Ebba Bränholm
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 8.38 8.38 Nej
Elsa Dehre
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 9.23 9.23 Nej
Sofia Ensberg (Udenfor konkurrence)
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK 10.47 Nej
Ella Gianneschi
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 9.23 9.40 Nej
Ingrid Levin
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Nej
Noortje Thien (Udenfor konkurrence)
Sävedalens AIK
05 Sävedalens AIK Nej
Elin Wrange Linder
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagere: 9

F15 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PRKrydset af online
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 10.46 10.46 Nej
Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan 7.54 7.54 Nej
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund Nej
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI 8.91 8.91 Nej
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI 8.40 8.40 Nej
Ella Gianneschi
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 7.58 7.58 Nej
Mimmi Hellberg
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.11 10.11 Nej
Alice Holmberg-Boström
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 9.87 9.87 Nej
Lisa Karlsson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 7.65 7.65 Nej
Vera Mogren
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 6.85 Nej
Hilda Rydén
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 7.90 7.90 Nej

Antal deltagere: 11

F13 60 m

# SB PRKrydset af online
Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK 9.84 9.84 Ja
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF 9.01 Nej
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF 9.11 Ja
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 9.10 9.10 Ja
Enya Jonsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg Ja
Seoyul Choi
IFK Lund
09 IFK Lund 9.33 Nej
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund 9.93 Ja
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 9.84 Ja
Saga Evenås
IK Finish
09 IK Finish Ja
Tilde Hagenstam
IK Finish
09 IK Finish Ja
Olivia Weldingh
IK Finish
09 IK Finish 9.41 Ja
Ida Wikberg
IK Finish
09 IK Finish Ja
Ella Wågstam
IK Finish
09 IK Finish Ja
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI 8.69 8.69 Ja
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI 8.50 8.50 Ja
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI 10.20 Ja
Michelle Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI 9.97 Ja
Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI 9.87 9.87 Ja
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI 8.09 8.09 Ja
Alma Andersson
Simrishamns AIF
09 Simrishamns AIF 9.62 Nej
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF 8.85 Ja

Antal deltagere: 21

F13 600 m

# SB PRKrydset af online
132 Saga Evenås
IK Finish
09 IK Finish Ja
133 Tilde Hagenstam
IK Finish
09 IK Finish Ja
134 Ida Wikberg
IK Finish
09 IK Finish Ja
135 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 1:45.10 1:45.10 Ja
136 Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI Ja

Antal deltagere: 5

F13 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PRKrydset af online
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF 11.60 Ja
Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 10.61 10.48 Ja
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 11.36 11.31 Ja
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg Ja
Olivia Weldingh
IK Finish
09 IK Finish Ja
Ella Wågstam
IK Finish
09 IK Finish Ja
Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 10.20 10.20 Ja
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI 13.30 Ja
Michelle Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI 13.13 Ja
Ella Alvelin
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 9.19 9.19 Ja
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF 11.85 Ja

Antal deltagere: 11

F13 Höjd

# SB PRKrydset af online
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF Nej
Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 139 143 Nej
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 147 Nej
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund 129 Nej
Ida Wikberg
IK Finish
09 IK Finish Nej
Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 140 140 Nej
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 7

F13 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK 3.35 Nej
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF 4.18 Nej
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF Nej
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 4.17 Nej
Enya Jonsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg Nej
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund 3.72 Nej
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 3.57 Nej
Moa Andersson
IK Finish
08 IK Finish Nej
Saga Evenås
IK Finish
09 IK Finish Nej
Tilde Hagenstam
IK Finish
09 IK Finish Nej
Olivia Weldingh
IK Finish
09 IK Finish Nej
Ida Wikberg
IK Finish
09 IK Finish Nej
Ella Wågstam
IK Finish
09 IK Finish Nej
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI 4.67 4.67 Nej
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI 3.65 Nej
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI Nej
Ella Alvelin
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 5.43 5.44 Nej
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF 4.22 Nej

Antal deltagere: 18

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PRKrydset af online
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF 5.83 Nej
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF Nej
Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor Nej
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 9.05 Nej
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 8.12 Nej
Saga Evenås
IK Finish
09 IK Finish Nej
Tilde Hagenstam
IK Finish
09 IK Finish Nej
Ella Wågstam
IK Finish
09 IK Finish Nej
Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI 5.52 Nej
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF 8.00 Nej

Antal deltagere: 10

F11 60 m

# SB PRKrydset af online
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF Nej
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 10.50 Nej
Iben Buch-Jepsen
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 10.69 Nej
Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg 10.02 Nej
Moa Cederström
IFK Lund
10 IFK Lund 9.70 Nej
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund 10.28 Nej
Selma Berggren
IK Finish
10 IK Finish Nej
Laura Engmark
IK Finish
10 IK Finish Nej
Elma Hellqvist
IK Finish
11 IK Finish Nej
Olivia Krantz Elm
IK Finish
11 IK Finish 10.00 10.00 Nej
Siri Nilsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Meja Olsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Freja Rosberg
IK Finish
11 IK Finish Nej
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 11.02 Nej
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI 9.02 Nej
Matilda Blixt
Malmö AI
10 Malmö AI 10.03 Nej
Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI 10.13 Nej
Smilla Dahlstedt Kajsajuntti
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI 9.83 Nej
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI 10.46 Nej
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI 9.64 Nej
Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI 10.37 Nej
Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI Nej
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI 10.60 Nej

Antal deltagere: 25

F11 400 m

# SB PRKrydset af online
80 Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF Nej
81 Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
82 Iben Buch-Jepsen
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
83 Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF Nej
84 Selma Berggren
IK Finish
10 IK Finish Nej
85 Elma Hellqvist
IK Finish
11 IK Finish Nej
86 Olivia Krantz Elm
IK Finish
11 IK Finish 1:23.00 Nej
87 Siri Nilsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
88 Meja Olsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
89 Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
90 Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI Nej
91 Smilla Dahlstedt Kajsajuntti
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
92 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
93 Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
94 Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI Nej
95 Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI Nej
96 Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 17

F11 Höjd

# SB PRKrydset af online
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF Nej
Olivia Rönnerling
FK Athlet
10 FK Athlet 105 Nej
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 100 Nej
Iben Buch-Jepsen
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 100 Nej
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund 105 Nej
Laura Engmark
IK Finish
10 IK Finish Nej
Astrid Hansson
IK Finish
12 IK Finish 105 Nej
Filippa Haslinger Olsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Elma Hellqvist
IK Finish
11 IK Finish Nej
Meja Olsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Felicia Petersen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Freja Rosberg
IK Finish
11 IK Finish Nej
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 105 Nej
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI 128 Nej
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 17

F11 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF 3.52 Nej
Olivia Rönnerling
FK Athlet
10 FK Athlet Nej
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 3.19 Nej
Iben Buch-Jepsen
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF Nej
Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg 3.53 Nej
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund 3.14 Nej
Selma Berggren
IK Finish
10 IK Finish Nej
Laura Engmark
IK Finish
10 IK Finish Nej
Elma Hellqvist
IK Finish
11 IK Finish Nej
Olivia Krantz Elm
IK Finish
11 IK Finish 3.60 Nej
Siri Nilsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Meja Olsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Freja Rosberg
IK Finish
11 IK Finish Nej
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 2.83 Nej
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Matilda Blixt
Malmö AI
10 Malmö AI 3.14 Nej
Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI 3.23 Nej
Smilla Dahlstedt Kajsajuntti
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI 3.39 Nej
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI 3.11 Nej
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI 3.60 Nej
Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI 3.13 Nej
Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI 2.60 Nej
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI 3.10 Nej

Antal deltagere: 25

F11 Boll

Vikt: 150g

# SB PRKrydset af online
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF Nej
Olivia Rönnerling
FK Athlet
10 FK Athlet Nej
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
Iben Buch-Jepsen
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF Nej
Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg Nej
Moa Cederström
IFK Lund
10 IFK Lund Nej
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund Nej
Selma Berggren
IK Finish
10 IK Finish Nej
Laura Engmark
IK Finish
10 IK Finish Nej
Elma Hellqvist
IK Finish
11 IK Finish Nej
Olivia Krantz Elm
IK Finish
11 IK Finish 15.00 Nej
Siri Nilsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Meja Olsson
IK Finish
10 IK Finish Nej
Freja Rosberg
IK Finish
11 IK Finish Nej
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Matilda Blixt
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Smilla Dahlstedt Kajsajuntti
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 20

F9 60 m

# SB PRKrydset af online
Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK 10.97 Nej
Vilda Ljungberg
Bara FIK
12 Bara FIK 9.40 Nej
Moa Thögersen
Bara FIK
12 Bara FIK 10.53 Nej
Amina Lind
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
Izabella Andersson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Malva Arnback
IK Finish
12 IK Finish Nej
Astrid Hansson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Filippa Haslinger Olsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Isabell Hägerklint
IK Finish
12 IK Finish Nej
Vera Jensen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Agnes Madsen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Ida Nilsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Felicia Petersen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Sigrid Walden
IK Finish
12 IK Finish Nej
Moa Wågstam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Ester Klasson
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad 12.26 Nej
Chisimdi Anyadi
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI 11.79 Nej
Hannah Berkani
Malmö AI
12 Malmö AI 10.70 Nej
Tilde Bruzelius
Malmö AI
13 Malmö AI Nej
Agnes Forsberg
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
Eloise Persson
Malmö AI
13 Malmö AI 11.68 Nej
Tove Bladh
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej

Antal deltagere: 25

F9 400 m

# SB PRKrydset af online
101 Vilda Ljungberg
Bara FIK
12 Bara FIK Nej
102 Moa Thögersen
Bara FIK
12 Bara FIK Nej
103 Amina Lind
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
104 Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
105 Izabella Andersson
IK Finish
12 IK Finish Nej
106 Malva Arnback
IK Finish
12 IK Finish Nej
107 Astrid Hansson
IK Finish
12 IK Finish Nej
108 Filippa Haslinger Olsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
109 Isabell Hägerklint
IK Finish
12 IK Finish Nej
110 Ella Lundström
IK Finish
13 IK Finish Nej
111 Ida Nilsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
112 Felicia Petersen
IK Finish
13 IK Finish Nej
113 Sigrid Walden
IK Finish
12 IK Finish Nej
114 Moa Wågstam
IK Finish
12 IK Finish Nej
115 Ester Klasson
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad Nej
116 Chisimdi Anyadi
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
117 Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
118 Hannah Berkani
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
119 Tilde Bruzelius
Malmö AI
13 Malmö AI Nej
120 Agnes Forsberg
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
121 Eloise Persson
Malmö AI
13 Malmö AI Nej
122 Tove Bladh
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej
123 Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej

Antal deltagere: 23

F9 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK 2.91 Nej
Vilda Ljungberg
Bara FIK
12 Bara FIK Nej
Moa Thögersen
Bara FIK
12 Bara FIK 2.77 Nej
Amina Lind
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund 2.21 Nej
Izabella Andersson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Malva Arnback
IK Finish
12 IK Finish Nej
Astrid Hansson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Filippa Haslinger Olsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Isabell Hägerklint
IK Finish
12 IK Finish Nej
Vera Jensen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Agnes Madsen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Ida Nilsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Felicia Petersen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Sigrid Walden
IK Finish
12 IK Finish Nej
Moa Wågstam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Ester Klasson
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad 2.31 Nej
Chisimdi Anyadi
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI 2.54 Nej
Hannah Berkani
Malmö AI
12 Malmö AI 3.51 Nej
Tilde Bruzelius
Malmö AI
13 Malmö AI Nej
Agnes Forsberg
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
Eloise Persson
Malmö AI
13 Malmö AI Nej
Tove Bladh
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej

Antal deltagere: 25

F9 Boll

Vikt: 150g

# SB PRKrydset af online
Vilda Ljungberg
Bara FIK
12 Bara FIK Nej
Amina Lind
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
Izabella Andersson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Malva Arnback
IK Finish
12 IK Finish Nej
Astrid Hansson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Filippa Haslinger Olsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Isabell Hägerklint
IK Finish
12 IK Finish Nej
Ella Lundström
IK Finish
13 IK Finish Nej
Ida Nilsson
IK Finish
12 IK Finish Nej
Felicia Petersen
IK Finish
13 IK Finish Nej
Sigrid Walden
IK Finish
12 IK Finish Nej
Moa Wågstam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Ester Klasson
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad Nej
Eloise Persson
Malmö AI
13 Malmö AI Nej
Tove Bladh
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK Nej

Antal deltagere: 17

F7 60 m

# SB PRKrydset af online
Mimmi Tsai Thunell
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Alice Andersson
IK Finish
15 IK Finish Nej
Julia Bendzovska
IK Finish
14 IK Finish Nej
Maja Ekholm
IK Finish
14 IK Finish Nej
Selma Farnestam
IK Finish
15 IK Finish Nej
Freya Hamburger
IK Finish
14 IK Finish Nej
Alberte Hansen
IK Finish
14 IK Finish Nej
Cornelia Klein Thune
IK Finish
14 IK Finish Nej
Oda Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
Silje Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
Signe Lenander Uppström
IK Finish
14 IK Finish Nej
Kajsa Martini
IK Finish
15 IK Finish Nej
Kajsa Swensson
IK Finish
15 IK Finish Nej
Ebba Wahlgren
IK Finish
14 IK Finish Nej
Clara Zetterström
IK Finish
14 IK Finish Nej

Antal deltagere: 15

F7 400 m

# SB PRKrydset af online
11 Alice Andersson
IK Finish
15 IK Finish Nej
12 Julia Bendzovska
IK Finish
14 IK Finish Nej
13 Maja Ekholm
IK Finish
14 IK Finish Nej
14 Selma Farnestam
IK Finish
15 IK Finish Nej
15 Freya Hamburger
IK Finish
14 IK Finish Nej
16 Alberte Hansen
IK Finish
14 IK Finish Nej
17 Cornelia Klein Thune
IK Finish
14 IK Finish Nej
18 Oda Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
19 Silje Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
20 Signe Lenander Uppström
IK Finish
14 IK Finish Nej
21 Kajsa Martini
IK Finish
15 IK Finish Nej
22 Kajsa Swensson
IK Finish
15 IK Finish Nej
23 Ebba Wahlgren
IK Finish
14 IK Finish Nej
24 Clara Zetterström
IK Finish
14 IK Finish Nej

Antal deltagere: 14

F7 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Mimmi Tsai Thunell
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Alice Andersson
IK Finish
15 IK Finish Nej
Julia Bendzovska
IK Finish
14 IK Finish Nej
Maja Ekholm
IK Finish
14 IK Finish Nej
Selma Farnestam
IK Finish
15 IK Finish Nej
Freya Hamburger
IK Finish
14 IK Finish Nej
Alberte Hansen
IK Finish
14 IK Finish Nej
Cornelia Klein Thune
IK Finish
14 IK Finish Nej
Oda Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
Silje Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
Signe Lenander Uppström
IK Finish
14 IK Finish Nej
Kajsa Martini
IK Finish
15 IK Finish Nej
Kajsa Swensson
IK Finish
15 IK Finish Nej
Ebba Wahlgren
IK Finish
14 IK Finish Nej
Clara Zetterström
IK Finish
14 IK Finish Nej

Antal deltagere: 15

F7 Boll

Vikt: 150g

# SB PRKrydset af online
Alice Andersson
IK Finish
15 IK Finish Nej
Julia Bendzovska
IK Finish
14 IK Finish Nej
Maja Ekholm
IK Finish
14 IK Finish Nej
Selma Farnestam
IK Finish
15 IK Finish Nej
Freya Hamburger
IK Finish
14 IK Finish Nej
Alberte Hansen
IK Finish
14 IK Finish Nej
Cornelia Klein Thune
IK Finish
14 IK Finish Nej
Oda Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
Silje Lamréus Kaspersen
IK Finish
15 IK Finish Nej
Signe Lenander Uppström
IK Finish
14 IK Finish Nej
Kajsa Martini
IK Finish
15 IK Finish Nej
Kajsa Swensson
IK Finish
15 IK Finish Nej
Ebba Wahlgren
IK Finish
14 IK Finish Nej
Clara Zetterström
IK Finish
14 IK Finish Nej

Antal deltagere: 14

Män 100 m

Inkl P19
# SB PRAldersgruppeKrydset af online
Emil Engdahl
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg D19 Nej
Benjamin Kadestål
IK Finish
03 IK Finish 11.40 D19 Ja
Kasper Kadestål
Malmö AI
99 Malmö AI 10.70 Mænd Ja
Sebastian Kadestål
Malmö AI
96 Malmö AI 11.00 10.92 Mænd Ja
Tim Singmandeewised
Västerås FK
02 Västerås FK 11.55 11.19 D19 Nej

Antal deltagere: 5

Män 200 m

# SB PRKrydset af online
Joakim Hald
FK Athlet
96 FK Athlet 25.32 Ja
Benjamin Kadestål
IK Finish
03 IK Finish 23.00 Ja
Kasper Kadestål
Malmö AI
99 Malmö AI 21.51 21.18 Ja
Sebastian Kadestål
Malmö AI
96 Malmö AI 23.00 22.00 Ja

Antal deltagere: 4

Män 800 m

inkl P19, P15
# SB PRAldersgruppeKrydset af online
7 Moltas Austrell
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF D15 Nej
10 Sebastian Persson
Heleneholms IF
91 Heleneholms IF Mænd Ja
5 Oscar Hajny-Landgren
IF Kronan
05 IF Kronan D17 Nej
8 Erik Albin
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg 2:06.49 D19 Nej
6 William Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 2:22.87 D15 Nej
9 Viggo Sönmör
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK D15 Nej

Antal deltagere: 6

Män Höjd

# SB PRKrydset af online
Andreas Leveau
IK Finish
80 IK Finish Nej
Samuel Fransson
Malmö AI
00 Malmö AI 201 Nej

Antal deltagere: 2

P19 200 m

# SB PRKrydset af online
Emil Engdahl
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg Ja
Niels Hampus Jensen
Malmö AI
04 Malmö AI Ja
Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI 23.85 Ja
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 24.82 Ja

Antal deltagere: 4

P19 Höjd

# SB PRKrydset af online
Adam Svensson
Malmö AI
03 Malmö AI 203 203 Nej

Antal deltagere: 1

P19 Längd

# SB PRKrydset af online
Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI 5.78 Nej
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 5.68 Nej

Antal deltagere: 2

P19 Kula

Vikt: 6,0kg

# SB PRKrydset af online
André Bergenhem
IFK Halmstad
03 IFK Halmstad 12.85 Nej
Patrik Bergstrand
IFK Halmstad
03 IFK Halmstad Nej

Antal deltagere: 2

P17 100 m

# SB PRKrydset af online
Isak Gamst
IF Kronan
05 IF Kronan 11.03 11.03 Ja
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 11.78 Nej
Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg Ja
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg Ja
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 11.47 11.47 Ja
Noah Karlberg
Malmö AI
05 Malmö AI 11.27 11.27 Ja
William Lindqvist
Åhus FIK
05 Åhus FIK 11.83 11.83 Nej

Antal deltagere: 7

P17 200 m

# SB PRKrydset af online
Axel Nordström
FK Athlet
05 FK Athlet Ja
Isak Gamst
IF Kronan
05 IF Kronan 23.14 Ja
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 24.53 Nej
Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund 22.32 Ja
Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund 23.18 Ja
Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg Ja
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 24.39 Nej
Melvin Vala Tefre
Malmö AI
05 Malmö AI 24.34 Nej
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF 23.74 23.83 Ja
Joar Franck
Ystads IF
05 Ystads IF 25.22 25.22 Ja
Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF 26.39 26.39 Ja
William Lindqvist
Åhus FIK
05 Åhus FIK 23.25 23.25 Nej

Antal deltagere: 12

P17 Höjd

# SB PRKrydset af online
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 174 Nej
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 172 Nej

Antal deltagere: 2

P17 Längd

# SB PRKrydset af online
Axel Nordström
FK Athlet
05 FK Athlet 5.09 5.09 Nej
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 5.80 Nej
Gavin Wastrell
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 4.79 Nej
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 5.96 Nej
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 6.20 Nej

Antal deltagere: 5

P17 Kula

Vikt: 5,0kg

# SB PRKrydset af online
Hannes Grimsholm
IK Finish
05 IK Finish 12.04 12.04 Nej
Carl Ekberg
Sävedalens AIK
04 Sävedalens AIK 10.13 10.13 Nej

Antal deltagere: 2

P15 80 m

# SB PRKrydset af online
Ivano Bevanda
Eslövs AI
07 Eslövs AI 10.12 Nej
Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg Ja
David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 9.95 9.95 Ja
Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund 9.47 9.47 Ja
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund 9.81 9.81 Ja
Miron Weber
Linköpings GIF
07 Linköpings GIF Ja
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 9.73 Ja
Eric Segnon
Malmö AI
06 Malmö AI 9.87 9.87 Ja
William Trulsson
Malmö AI
06 Malmö AI Ja
Viggo Büller
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.73 10.73 Ja
Alfred Danerud
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 10.15 10.15 Ja
Ture Hjortbäck
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 10.55 10.55 Ja
Arvid Pettersson
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK Ja
Samuel Jönsson
Åhus FIK
06 Åhus FIK 9.25 9.25 Ja

Antal deltagere: 14

P15 300 m

# SB PRKrydset af online
Miron Weber
Linköpings GIF
07 Linköpings GIF Ja
Daniel Brevik
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK Ja
Ture Hjortbäck
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Ja
William Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Ja
Samuel Jönsson
Åhus FIK
06 Åhus FIK 37.08 Ja

Antal deltagere: 5

P15 80 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB PRKrydset af online
Gustav Ågårdh
IF Kronan
06 IF Kronan Ja
David Jendeby
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 13.48 13.48 Ja
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 15.68 15.68 Ja
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Ja
Isak Thörn
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 14.96 14.96 Ja

Antal deltagere: 5

P15 Höjd

# SB PRKrydset af online
Melvin Preihs
IFK Lund
06 IFK Lund 138 Nej
Gustav Kristofferson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Nej
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 154 154 Nej
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 162 162 Nej
William Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 150 150 Nej
Elias Andersson
Wärnamo SK
07 Wärnamo SK 155 155 Nej

Antal deltagere: 6

P15 Längd

# SB PRKrydset af online
Gustav Ågårdh
IF Kronan
06 IF Kronan 5.01 5.01 Nej
Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund 5.27 Nej
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund 5.10 5.10 Nej
Miron Weber
Linköpings GIF
07 Linköpings GIF 4.88 4.88 Nej
Alfred Danerud
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 5.48 5.48 Nej
Ture Hjortbäck
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 5.15 5.15 Nej
David Jendeby
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 4.51 4.51 Nej
Gustav Kristofferson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 3.93 3.93 Nej
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 4.39 4.39 Nej

Antal deltagere: 9

P15 Tresteg

Tek fel gör att sista två hoppen saknas
# SB PRKrydset af online
Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI 9.92 Nej
Melvin Preihs
IFK Lund
06 IFK Lund Nej
Daniel Brevik
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.84 Nej
Viggo Büller
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 9.29 9.29 Nej
Alfred Danerud
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 10.53 10.53 Nej
David Jendeby
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.42 10.42 Nej
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 9.77 9.77 Nej
William Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK Nej
Valdemar Wik
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.27 Nej

Antal deltagere: 9

P15 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PRKrydset af online
Viggo Büller
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 7.58 7.58 Nej
Hjalmar Hamberg
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 8.96 8.96 Nej
Arvid Pettersson
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 8.01 8.01 Nej
Isak Thörn
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 6.18 6.18 Nej
Valdemar Wik
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 11.82 11.82 Nej
Elias Andersson
Wärnamo SK
07 Wärnamo SK 12.14 12.14 Nej

Antal deltagere: 6

P13 60 m

# SB PRKrydset af online
Malte Johnsson
Båstads GIF
09 Båstads GIF 10.34 Ja
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 8.92 Ja
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund 8.84 Ja
Hannes Bökwall
IK Finish
08 IK Finish Nej
Oscar Henriksson
IK Finish
09 IK Finish 8.67 Ja
Mattis Lamréus Kaspersen
IK Finish
09 IK Finish Ja
Liam Liljeberg
IK Finish
08 IK Finish Ja
Alfred Malm-Larsson
IK Finish
08 IK Finish Ja
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 8.50 8.50 Ja
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI 8.54 Nej
Carl Björk
Malmö AI
09 Malmö AI Ja
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI 8.92 Ja
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 9.49 9.49 Ja
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI 9.64 Ja
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI 7.99 Ja

Antal deltagere: 15

P13 600 m

# SB PRKrydset af online
126 Malte Johnsson
Båstads GIF
09 Båstads GIF 2:06.19 Ja
127 Hannes Bökwall
IK Finish
08 IK Finish Nej
128 Mattis Lamréus Kaspersen
IK Finish
09 IK Finish Ja
129 Liam Liljeberg
IK Finish
08 IK Finish Ja
130 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI 1:52.74 Ja
131 Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI 2:00.99 Ja

Antal deltagere: 6

P13 60 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PRKrydset af online
Oscar Henriksson
IK Finish
09 IK Finish 11.50 Nej
Mattis Lamréus Kaspersen
IK Finish
09 IK Finish Ja
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 10.60 10.60 Ja
Carl Björk
Malmö AI
09 Malmö AI Ja
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI Ja

Antal deltagere: 5

P13 Höjd

# SB PRKrydset af online
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF Nej
Oscar Henriksson
IK Finish
09 IK Finish 135 Nej
Mattis Lamréus Kaspersen
IK Finish
09 IK Finish Nej
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 135 Nej
Carl Björk
Malmö AI
09 Malmö AI 130 130 Nej
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI 128 Nej
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI 122 Nej

Antal deltagere: 7

P13 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Malte Johnsson
Båstads GIF
09 Båstads GIF 3.24 Nej
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF Nej
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund 4.61 Nej
Oscar Henriksson
IK Finish
09 IK Finish 4.62 Nej
Mattis Lamréus Kaspersen
IK Finish
09 IK Finish Nej
Alfred Malm-Larsson
IK Finish
08 IK Finish Nej
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 4.75 4.75 Nej
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI 4.70 Nej
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI 4.46 Nej
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 3.89 Nej
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI Nej
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI Nej
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI 3.82 Nej

Antal deltagere: 13

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PRKrydset af online
Malte Johnsson
Båstads GIF
09 Båstads GIF Nej
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 9.59 9.59 Nej
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI 9.02 9.02 Nej

Antal deltagere: 3

P11 60 m

# SB PRKrydset af online
Oskar Carlström
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 9.93 Nej
Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg 10.32 Nej
Edvin Hafsäter
IK Finish
11 IK Finish Nej
Benjamin Henriksson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Molle Hägglöf
IK Finish
10 IK Finish Nej
Carl Johansson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Tage Karlström
IK Finish
11 IK Finish Nej
Melker Madsen
IK Finish
11 IK Finish Nej
Gustav Pedersen
IK Finish
10 IK Finish Nej
Wilgot Borgelin
IS Göta
10 IS Göta Nej
Eric Persson
IS Göta
10 IS Göta Nej
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 10.27 Nej
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 9.98 Nej
Helmer Stoltz
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad 10.55 Nej
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI 9.28 Nej
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI 10.45 Nej
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI 9.66 Nej
Olle Helmbäck
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Monir Rashid
Malmö AI
11 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 21

P11 400 m

# SB PRKrydset af online
61 Oskar Carlström
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
62 Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg 1:18.00 Nej
63 Edvin Hafsäter
IK Finish
11 IK Finish Nej
64 Benjamin Henriksson
IK Finish
11 IK Finish Nej
65 Carl Johansson
IK Finish
11 IK Finish Nej
66 Tage Karlström
IK Finish
11 IK Finish Nej
67 Melker Madsen
IK Finish
11 IK Finish Nej
68 Wilgot Borgelin
IS Göta
10 IS Göta Nej
69 Eric Persson
IS Göta
10 IS Göta Nej
70 Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
71 Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
72 Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
73 Helmer Stoltz
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad Nej
74 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
75 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI Nej
76 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
77 Olle Helmbäck
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
78 Monir Rashid
Malmö AI
11 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 18

P11 Höjd

# SB PRKrydset af online
Oskar Carlström
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
William Bruhn
IK Finish
12 IK Finish Nej
Valter Farnestam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Benjamin Henriksson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Molle Hägglöf
IK Finish
10 IK Finish Nej
Alve Karlström
IK Finish
13 IK Finish 100 Nej
Tage Karlström
IK Finish
11 IK Finish Nej
Melker Madsen
IK Finish
11 IK Finish Nej
Gustav Pedersen
IK Finish
10 IK Finish 120 Nej
Wilgot Borgelin
IS Göta
10 IS Göta Nej
Eric Persson
IS Göta
10 IS Göta Nej
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 110 110 Nej
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 105 105 Nej
Helmer Stoltz
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad Nej
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI 125 125 Nej
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI 110 Nej
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI 110 Nej
Olle Helmbäck
Malmö AI
10 Malmö AI 110 Nej
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI 105 Nej

Antal deltagere: 20

P11 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 3.42 Nej
Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg 3.65 Nej
Edvin Hafsäter
IK Finish
11 IK Finish Nej
Benjamin Henriksson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Molle Hägglöf
IK Finish
10 IK Finish Nej
Carl Johansson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Tage Karlström
IK Finish
11 IK Finish Nej
Gustav Pedersen
IK Finish
10 IK Finish Nej
Wilgot Borgelin
IS Göta
10 IS Göta Nej
Eric Persson
IS Göta
10 IS Göta Nej
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 3.37 Nej
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 3.35 Nej
Helmer Stoltz
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad 2.97 Nej
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI 4.19 4.19 Nej
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI 3.14 Nej
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI 3.63 Nej
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI 3.30 Nej
Monir Rashid
Malmö AI
11 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 19

P11 Boll

Vikt: 150g

# SB PRKrydset af online
Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg Nej
Edvin Hafsäter
IK Finish
11 IK Finish Nej
Benjamin Henriksson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Molle Hägglöf
IK Finish
10 IK Finish Nej
Carl Johansson
IK Finish
11 IK Finish Nej
Tage Karlström
IK Finish
11 IK Finish Nej
Melker Madsen
IK Finish
11 IK Finish Nej
Gustav Pedersen
IK Finish
10 IK Finish Nej
Wilgot Borgelin
IS Göta
10 IS Göta Nej
Eric Persson
IS Göta
10 IS Göta Nej
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Helmer Stoltz
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad Nej
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI Nej
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 17

P9 60 m

# SB PRKrydset af online
Svante Dahlstedt-Kaisajuntti
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Viggo Granqvist
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Carl Isgren
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Mateen Sangin
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
William Bruhn
IK Finish
12 IK Finish Nej
Valter Farnestam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Svante Hafsäter
IK Finish
13 IK Finish Nej
Alve Karlström
IK Finish
13 IK Finish Nej
Oscar Langevi
IK Finish
12 IK Finish Nej
Arvid Ljung
IK Finish
12 IK Finish Nej
Henry Walden
IK Finish
13 IK Finish Nej
Ville Wedelin
IK Finish
12 IK Finish Nej
Liam Persson
IS Göta
13 IS Göta Nej
Ebbe Rydingsvärd
IS Göta
12 IS Göta Nej
Gustaf Erixon
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
Elia Marecaldi
Malmö AI
13 Malmö AI 8.49 8.49 Nej

Antal deltagere: 16

P9 400 m

# SB PRKrydset af online
45 Svante Dahlstedt-Kaisajuntti
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
46 Viggo Granqvist
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
47 Carl Isgren
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
48 Mateen Sangin
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
49 Charlie Berg
IK Finish
12 IK Finish Nej
50 William Bruhn
IK Finish
12 IK Finish Nej
51 Valter Farnestam
IK Finish
12 IK Finish Nej
52 Svante Hafsäter
IK Finish
13 IK Finish Nej
53 Alve Karlström
IK Finish
13 IK Finish Nej
54 Oscar Langevi
IK Finish
12 IK Finish Nej
55 Arvid Ljung
IK Finish
12 IK Finish Nej
56 Henry Walden
IK Finish
13 IK Finish Nej
57 Ville Wedelin
IK Finish
12 IK Finish Nej
58 Liam Persson
IS Göta
13 IS Göta Nej
59 Ebbe Rydingsvärd
IS Göta
12 IS Göta Nej
60 Gustaf Erixon
Malmö AI
12 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 16

P9 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Svante Dahlstedt-Kaisajuntti
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Viggo Granqvist
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Carl Isgren
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Mateen Sangin
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
Charlie Berg
IK Finish
12 IK Finish Nej
William Bruhn
IK Finish
12 IK Finish Nej
Valter Farnestam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Svante Hafsäter
IK Finish
13 IK Finish Nej
Alve Karlström
IK Finish
13 IK Finish Nej
Oscar Langevi
IK Finish
12 IK Finish Nej
Arvid Ljung
IK Finish
12 IK Finish Nej
Henry Walden
IK Finish
13 IK Finish Nej
Ville Wedelin
IK Finish
12 IK Finish Nej
Liam Persson
IS Göta
13 IS Göta Nej
Ebbe Rydingsvärd
IS Göta
12 IS Göta Nej
Gustaf Erixon
Malmö AI
12 Malmö AI Nej
Elia Marecaldi
Malmö AI
13 Malmö AI 4.15 4.15 Nej

Antal deltagere: 17

P9 Boll

Vikt: 150g

# SB PRKrydset af online
Svante Dahlstedt-Kaisajuntti
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Viggo Granqvist
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Carl Isgren
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF Nej
Mateen Sangin
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF Nej
Charlie Berg
IK Finish
12 IK Finish Nej
William Bruhn
IK Finish
12 IK Finish Nej
Valter Farnestam
IK Finish
12 IK Finish Nej
Svante Hafsäter
IK Finish
13 IK Finish Nej
Alve Karlström
IK Finish
13 IK Finish Nej
Oscar Langevi
IK Finish
12 IK Finish Nej
Arvid Ljung
IK Finish
12 IK Finish Nej
Henry Walden
IK Finish
13 IK Finish Nej
Ville Wedelin
IK Finish
12 IK Finish Nej
Liam Persson
IS Göta
13 IS Göta Nej
Ebbe Rydingsvärd
IS Göta
12 IS Göta Nej

Antal deltagere: 15

P7 60 m

# SB PRKrydset af online
Julian Af Wetterstedt
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Noah Granqvist
Heleneholms IF
15 Heleneholms IF Nej
Josef Hiir-Salakka
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Emil Ejnarsson
IK Finish
16 IK Finish Nej
Viktor Ejnarsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Billie Gustafsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Tage Jiremark
IK Finish
14 IK Finish Nej
Otto Kihlsten
IK Finish
15 IK Finish Nej
Gustav Krantz Elm
IK Finish
14 IK Finish 11.50 Nej
Henry Lindskog
IK Finish
14 IK Finish Nej
Benjamin Malm
IK Finish
15 IK Finish Nej
Malte Malmqvist
IK Finish
15 IK Finish Nej
Oliwer Nilsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Axel Wedelin
IK Finish
14 IK Finish Nej
Carl Lindman
IS Göta
14 IS Göta 11.37 Nej
Louie Ekström
Malmö AI
14 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 16

P7 400 m

# SB PRKrydset af online
26 Julian Af Wetterstedt
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
27 Noah Granqvist
Heleneholms IF
15 Heleneholms IF Nej
28 Josef Hiir-Salakka
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
29 Emil Ejnarsson
IK Finish
16 IK Finish Nej
30 Viktor Ejnarsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
31 Billie Gustafsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
32 Tage Jiremark
IK Finish
14 IK Finish Nej
33 Otto Kihlsten
IK Finish
15 IK Finish Nej
34 Gustav Krantz Elm
IK Finish
14 IK Finish 1:45.00 Nej
35 Henry Lindskog
IK Finish
14 IK Finish Nej
36 Benjamin Malm
IK Finish
15 IK Finish Nej
37 Malte Malmqvist
IK Finish
15 IK Finish Nej
38 Oliwer Nilsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
39 Axel Wedelin
IK Finish
14 IK Finish Nej
40 Carl Lindman
IS Göta
14 IS Göta Nej
41 Louie Ekström
Malmö AI
14 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 16

P7 Längd

Hoppzon

# SB PRKrydset af online
Julian Af Wetterstedt
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Noah Granqvist
Heleneholms IF
15 Heleneholms IF Nej
Josef Hiir-Salakka
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Emil Ejnarsson
IK Finish
16 IK Finish Nej
Viktor Ejnarsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Billie Gustafsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Tage Jiremark
IK Finish
14 IK Finish Nej
Otto Kihlsten
IK Finish
15 IK Finish Nej
Gustav Krantz Elm
IK Finish
14 IK Finish 3.00 Nej
Henry Lindskog
IK Finish
14 IK Finish Nej
Benjamin Malm
IK Finish
15 IK Finish Nej
Malte Malmqvist
IK Finish
15 IK Finish Nej
Oliwer Nilsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Axel Wedelin
IK Finish
14 IK Finish Nej
Carl Lindman
IS Göta
14 IS Göta 2.94 Nej
Louie Ekström
Malmö AI
14 Malmö AI Nej

Antal deltagere: 16

P7 Boll

Vikt: 150g

# SB PRKrydset af online
Julian Af Wetterstedt
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Noah Granqvist
Heleneholms IF
15 Heleneholms IF Nej
Josef Hiir-Salakka
Heleneholms IF
14 Heleneholms IF Nej
Emil Ejnarsson
IK Finish
16 IK Finish Nej
Viktor Ejnarsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Billie Gustafsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Tage Jiremark
IK Finish
14 IK Finish Nej
Otto Kihlsten
IK Finish
15 IK Finish Nej
Gustav Krantz Elm
IK Finish
14 IK Finish 13.00 Nej
Henry Lindskog
IK Finish
14 IK Finish Nej
Benjamin Malm
IK Finish
15 IK Finish Nej
Malte Malmqvist
IK Finish
15 IK Finish Nej
Oliwer Nilsson
IK Finish
14 IK Finish Nej
Axel Wedelin
IK Finish
14 IK Finish Nej
Carl Lindman
IS Göta
14 IS Göta Nej

Antal deltagere: 15