Startliste

FIG-mästerskap
Lugnets IP, Falun   2021-05-29

Samlet antal deltagere: 22

Samlet antal starter: 39

Kvinnor Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PRKrydset af online
Hillevi Carlsson
Hässelby SK
02 Hässelby SK Nej

Antal deltagere: 1

Kvinnor Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PRKrydset af online
Hillevi Carlsson
Hässelby SK
02 Hässelby SK 59.20 59.20 Nej
Axelina Johansson
Hässelby SK
00 Hässelby SK 46.62 Nej

Antal deltagere: 2

K22 Längd

# SB PRKrydset af online
Nicolina Eriksson (Udenfor konkurrence)
Djurmo Sifferbo IF
01 Djurmo Sifferbo IF Nej

Antal deltagere: 1

K22 Spjut

Vikt: 600g

# SB PRKrydset af online
Linnea Westerberg (Udenfor konkurrence)
Bålsta IK
01 Bålsta IK Nej
Nicolina Eriksson (Udenfor konkurrence)
Djurmo Sifferbo IF
01 Djurmo Sifferbo IF Nej

Antal deltagere: 2

F19 100 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB PRKrydset af online
Gabriella Lindström
Falu IK
02 Falu IK Nej
Ebba Hedberg
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK Nej

Antal deltagere: 2

F19 Höjd

# SB PRKrydset af online
Ebba Hedberg
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK Nej

Antal deltagere: 1

F19 Längd

# SB PRKrydset af online
Gabriella Lindström
Falu IK
02 Falu IK Nej

Antal deltagere: 1

F19 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PRKrydset af online
Moa Ehrenbrand
Strands IF
03 Strands IF Nej

Antal deltagere: 1

F19 Spjut

Vikt: 600g

# SB PRKrydset af online
Towa Korsell
Istrums SK
02 Istrums SK Nej
Ebba Hedberg
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK Nej
Moa Ehrenbrand
Strands IF
03 Strands IF Nej

Antal deltagere: 3

F17 Höjd

# SB PRKrydset af online
Stina Larsson
IK Wilske
04 IK Wilske Nej

Antal deltagere: 1

F17 Längd

# SB PRKrydset af online
Casandra Johnson
Strands IF
04 Strands IF 5.52 Nej

Antal deltagere: 1

F17 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PRKrydset af online
Hanna Andersson
Falu IK
05 Falu IK 11.37 12.29 Nej

Antal deltagere: 1

Män 400 m häck

Höjd: 91,4cm

# SB PRKrydset af online
Viktor Hedlund
Falu IK
02 Falu IK Nej

Antal deltagere: 1

M22 Diskus

Vikt: 2,0kg

# SB PRKrydset af online
Emil Uhlin
Falu IK
00 Falu IK Nej
Simon Thor
Hässelby SK
00 Hässelby SK Nej

Antal deltagere: 2

P19 100 m

# SB PRKrydset af online
Viktor Rydåker
Alunda SK
03 Alunda SK 12.20 Nej
Kristoffer Andersson
Falu IK
04 Falu IK 11.08 Nej
Viktor Hedlund
Falu IK
02 Falu IK 11.44 11.44 Nej
Birck Wärnström
Falu IK
03 Falu IK 11.43 Nej
Jonatan Borg
Hammarby IF
03 Hammarby IF 11.04 11.04 Nej
Noa Skomorowski
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK 11.60 Nej
Zion Eriksson
Täby IS
02 Täby IS 10.52 Nej

Antal deltagere: 7

P19 200 m

# SB PRKrydset af online
Kristoffer Andersson
Falu IK
04 Falu IK 23.28 Nej
Jonatan Borg
Hammarby IF
03 Hammarby IF Nej
Zion Eriksson
Täby IS
02 Täby IS 21.28 Nej

Antal deltagere: 3

P19 Höjd

# SB PRKrydset af online
Viktor Rydåker
Alunda SK
03 Alunda SK Nej

Antal deltagere: 1

P19 Stav

# SB PRKrydset af online
Noa Skomorowski
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK Nej

Antal deltagere: 1

P19 Längd

# SB PRKrydset af online
Birck Wärnström
Falu IK
03 Falu IK Nej
Noa Skomorowski
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK Nej

Antal deltagere: 2

P19 Kula

Vikt: 6,0kg

# SB PRKrydset af online
Viktor Rydåker
Alunda SK
03 Alunda SK Nej

Antal deltagere: 1

P19 Diskus

Vikt: 1,75kg

# SB PRKrydset af online
Viktor Rydåker
Alunda SK
03 Alunda SK 40.55 40.55 Nej
Melker Albertsson
Brännans FF
03 Brännans FF 44.44 44.44 Nej

Antal deltagere: 2

P17 Längd

# SB PRKrydset af online
Adam Hellbom (Udenfor konkurrence)
Falu IK
04 Falu IK Nej

Antal deltagere: 1

P17 Diskus

Vikt: 1,5kg

# SB PRKrydset af online
Adam Hellbom (Udenfor konkurrence)
Falu IK
04 Falu IK Nej

Antal deltagere: 1