Resultater Hissmoforsspelen

Jämtkrafhallen, Ås   2022-02-12 - 2022-02-13

Arrangör: Trångsvikens IF Tävlingsledare: Jonas Flinkberg Senast uppdaterad: 2022-04-22 21:21:24
2022-02-12 2022-02-13 Alla dagar
Visa Resultatkort
Kvinnor 60 m
13/2 09:30
1 Tatjana Atanasoska
Trångsvikens IF
78 Trångsvikens IF 11.56
Kvinnor 1500 m
13/2 15:30
1 Åsa Wiklund
Trångsvikens IF
88 Trångsvikens IF 5:21.57
Tatjana Atanasoska
Trångsvikens IF
78 Trångsvikens IF DNF
Kvinnor Längd
13/2 09:45
1 Tatjana Atanasoska
Trångsvikens IF
78 Trångsvikens IF 2.82
123456
41 Tatjana Atanasoska2.432.532.762.722.692.82
Kvinnor Kula
Vikt: 4,0kg
13/2 10:45
1 Tatjana Atanasoska
Trångsvikens IF
78 Trångsvikens IF 6.36
123456
41 Tatjana Atanasoska5.986.09x6.366.20
F19 Stav
12/2 16:00
1 Lovisa Blomqvist
Marieby GIF
04 Marieby GIF 325
270280290300310320325330
17 Lovisa Blomqvistooooooxoxxx
F17 60 m
13/2 09:30
1 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 8.05
2 Ida Svedberg
Trångsvikens IF
06 Trångsvikens IF 8.34
F17 200 m
13/2 14:00
1 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 25.90
F17 Höjd
13/2 11:45
1 Elsa Arnesson
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 162
2 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 156
145150153156159162165
112 Lovisa Ulvenstamoooox--
40 Elsa Arnesson-o-ooxxoxxx
F17 Stav
13/2 10:00
1 Stina Ericsson
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 240
210230240250
45 Stina Ericssonxxooxxoxxx
F17 Längd
13/2 13:45
1 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 5.62
2 Ida Svedberg
Trångsvikens IF
06 Trångsvikens IF 4.78
3 Therese Silver
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 4.18
123456
71 Ida Svedberg4.784.784.71x4.564.69
68 Therese Silverxx4.184.084.034.12
112 Lovisa Ulvenstamx5.55x5.38x5.62
F17 Kula
Vikt: 3,0kg
13/2 10:45
1 Therese Silver
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 9.78
2 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 9.60
3 Elsa Arnesson
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 9.05
123456
112 Lovisa Ulvenstam9.608.888.508.739.158.67
40 Elsa Arnesson9.058.668.908.778.798.77
68 Therese Silver9.789.279.33xx9.57
F15 60 m
13/2 09:45
A-Final
Tot. plac.
1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 8.07 1
2 Sophie Grahn
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 8.57 3
3 Moa Svedberg
Trångsvikens IF
08 Trångsvikens IF 8.82 4
4 Jennifer Texmo
IFK Strömsund
08 IFK Strömsund 9.25 7
B-Final
Tot. plac.
1 Julia Blomgren
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 8.53 2
2 Livia Sjö
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 9.19 5
3 Hanna Molin
Sollefteå GIF
07 Sollefteå GIF 9.20 6
Maja Mossberg
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF DNS
F15 200 m
13/2 14:30
A-Final
Tot. plac.
1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 26.55 1
2 Sophie Grahn
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 29.41 2
3 Jennifer Texmo
IFK Strömsund
08 IFK Strömsund 30.57 3
B-Final
Tot. plac.
1 Hanna Molin
Sollefteå GIF
07 Sollefteå GIF 31.10 4
2 Malva Lidén
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 31.12 5
3 Maja Mossberg
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 31.48 6
F15 1000 m
13/2 16:30
1 Julia Blomgren
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 3:37.33
2 Jennifer Texmo
IFK Strömsund
08 IFK Strömsund 3:40.01
3 Thea Sörensen
Trångsvikens IF
07 Trångsvikens IF 3:41.15
4 Maja Mossberg
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 3:43.45
5 Hanna Molin
Sollefteå GIF
07 Sollefteå GIF 4:07.95
F15 Höjd
13/2 15:00
=1 Maja Mossberg
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 147
=1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 147
3 Jennifer Texmo
IFK Strömsund
08 IFK Strömsund 147
4 Julia Blomgren
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 141
5 Moa Svedberg
Trångsvikens IF
08 Trångsvikens IF 136
6 Malva Lidén
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 121
7 Livia Sjö
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 121
111116121126131136141144147150
36 Livia Sjöooxoxxx
16 Jennifer Texmo---oooxoxoxxoxxx
102 Maja Mossberg----oxoooxoxxx
83 Julia Blomgren---oooxoxxx
100 Stella Lundström-----oxooxoxxx
72 Moa Svedberg---ooxxoxxx
32 Malva Lidénxoooxxx
F15 Längd
13/2 10:45
1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 5.42
2 Jennifer Texmo
IFK Strömsund
08 IFK Strömsund 4.68
3 Thea Sörensen
Trångsvikens IF
07 Trångsvikens IF 4.64
4 Julia Blomgren
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 4.49
5 Sophie Grahn
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 4.40
6 Moa Svedberg
Trångsvikens IF
08 Trångsvikens IF 4.39
7 Felicia Wikström
Marieby GIF
07 Marieby GIF 4.32
8 Livia Sjö
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 3.95
9 Hanna Molin
Sollefteå GIF
07 Sollefteå GIF 3.67
10 Malva Lidén
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 3.62
123456
36 Livia Sjö3.953.593.653.723.563.55
32 Malva Lidén3.413.353.623.133.483.54
29 Felicia Wikström2.994.173.954.224.324.28
83 Julia Blomgren3.954.233.864.36x4.49
16 Jennifer Texmo3.874.204.464.474.684.46
72 Moa Svedberg4.184.194.05x3.974.39
89 Sophie Grahn2.442.534.404.164.024.29
33 Hanna Molin3.473.553.563.473.673.55
73 Thea Sörensen4.63x4.044.424.64x
100 Stella Lundström5.125.305.285.425.215.39
F15 Kula
Vikt: 3,0kg
13/2 13:00
1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 10.60
2 Felicia Wikström
Marieby GIF
07 Marieby GIF 9.72
3 Julia Blomgren
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 9.15
4 Wilma Strandberg
Marieby GIF
07 Marieby GIF 9.09
5 Sophie Grahn
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 7.98
6 Livia Sjö
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 7.43
7 Jennifer Texmo
IFK Strömsund
08 IFK Strömsund 7.34
8 Hanna Molin
Sollefteå GIF
07 Sollefteå GIF 6.18
9 Nelly Molin
Sollefteå GIF
08 Sollefteå GIF 5.08
123456
29 Felicia Wikström9.72x9.60x9.449.39
34 Nelly Molinx4.965.08
36 Livia Sjö7.157.127.436.607.007.41
33 Hanna Molin6.116.086.185.635.765.30
83 Julia Blomgren8.578.568.188.808.449.15
100 Stella Lundström9.3110.5910.609.6310.549.43
16 Jennifer Texmo6.947.317.335.587.347.04
89 Sophie Grahn6.666.397.537.987.667.71
25 Wilma Strandberg 8.648.879.018.638.679.09
F13 60 m
12/2 11:45
A-Final
Tot. plac.
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 8.67 1
2 Wilma Huczkowsky
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 9.21 3
3 Kajsa Kihlberg
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 9.53 6
4 Siri Herkules
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 9.75 7
B-Final
Tot. plac.
1 Mira Cedervall
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 9.46 5
2 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 10.07 9
3 Selma Lindblom
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 10.18 10
4 Lisa Flinkberg
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 10.48 11
Lykke Andersson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF DNS
C-Final
Tot. plac.
1 Nathalie Lööv
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 9.13 2
2 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 9.30 4
3 Tove Asp
IF Castor
10 IF Castor 9.87 8
4 Agnes Israelsson
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 10.49 12
5 Emma Hellberg
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 10.52 13
F13 600 m
12/2 16:15
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 1:52.90
2 Kajsa Kihlberg
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 1:54.93
3 Wilma Huczkowsky
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 1:58.11
4 Siri Herkules
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 2:04.58
5 Lisa Flinkberg
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 2:11.52
6 Tove Asp
IF Castor
10 IF Castor 2:19.66
7 Agnes Israelsson
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 2:23.14
Selma Lindblom
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF DNS
Mira Cedervall
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF DNS
F13 Höjd
12/2 12:30
1 Mira Cedervall
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 143
2 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 137
3 Wilma Huczkowsky
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 134
4 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 128
5 Siri Herkules
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 122
6 Kajsa Kihlberg
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 116
106111116119122125128131134137140143146
91 Siri Herkulesoooxxooxxx
86 Mira Cedervall---oo-ooooooxxx
13 Frida Lauri-oooxoxoooxxoxoxxx
92 Wilma Huczkowskyooooooooxoxxx
58 Milya Lizzy Marcusson ---ooxooxxx
96 Kajsa Kihlbergooxoxxx
F13 Längd
Hoppzon
12/2 10:00
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 4.80
2 Wilma Huczkowsky
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 4.30
3 Nathalie Lööv
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 4.30
4 Mira Cedervall
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 4.18
5 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 4.02
6 Kajsa Kihlberg
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 3.78
7 Siri Herkules
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 3.73
8 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 3.47
9 Lisa Flinkberg
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 3.45
10 Tove Asp
IF Castor
10 IF Castor 3.26
11 Agnes Israelsson
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 3.16
12 Selma Lindblom
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 3.12
13 Emma Hellberg
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 3.06
1234
58 Milya Lizzy Marcusson 4.004.023.793.86
92 Wilma Huczkowsky4.294.304.224.25
96 Kajsa Kihlberg3.763.743.753.78
61 Nathalie Lööv4.304.264.154.08
50 Joline Fridh3.473.463.243.41
2 Tove Asp3.203.263.163.19
86 Mira Cedervall4.183.754.014.11
99 Selma Lindblom3.003.123.023.08
91 Siri Herkules3.683.733.683.64
53 Emma Hellberg3.062.78x2.68
47 Lisa Flinkberg3.343.423.453.38
13 Frida Lauri4.594.804.644.49
54 Agnes Israelsson2.892.853.162.89
F13 Kula
Vikt: 2,0kg
12/2 14:45
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 11.26
2 Wilma Huczkowsky
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 9.45
3 Nathalie Lööv
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 9.33
4 Mira Cedervall
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 7.82
5 Meja Cedervall
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 7.41
6 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 6.67
7 Kajsa Kihlberg
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 6.56
8 Selma Lindblom
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 6.10
9 Siri Herkules
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 5.84
10 Lisa Flinkberg
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 5.76
11 Emma Hellberg
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 4.69
12 Agnes Israelsson
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 4.10
1234
47 Lisa Flinkberg5.76x5.575.47
53 Emma Hellbergx4.594.694.38
91 Siri Herkules5.845.465.155.57
50 Joline Fridh6.366.676.606.54
13 Frida Lauri11.269.9710.1310.38
99 Selma Lindblom5.396.105.915.95
85 Meja Cedervall6.257.097.057.41
96 Kajsa Kihlberg6.235.966.566.25
92 Wilma Huczkowsky9.358.879.109.45
86 Mira Cedervall7.397.117.827.62
54 Agnes Israelsson4.103.974.083.96
61 Nathalie Lööv7.157.479.338.59
F11

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F9

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

Män 60 m
13/2 10:30
1 David Samuelsson
Trångsvikens IF
87 Trångsvikens IF 8.34
2 Håkan Svedberg
Brunflo IF
86 Brunflo IF 8.66
3 Johan Norberg
Trångsvikens IF
61 Trångsvikens IF 9.90
Henrik Nordin
Trångsvikens IF
77 Trångsvikens IF DNS
Män 200 m
13/2 12:30
1 David Samuelsson
Trångsvikens IF
87 Trångsvikens IF 27.54
2 Håkan Svedberg
Brunflo IF
86 Brunflo IF 28.34
3 Johan Norberg
Trångsvikens IF
61 Trångsvikens IF 32.30
Män 400 m Heat 1
13/2 14:45
1 Vilgot Westling
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 58.36
2 David Samuelsson
Trångsvikens IF
87 Trångsvikens IF 1:02.04
3 Håkan Svedberg
Brunflo IF
86 Brunflo IF 1:03.75
Män 1500 m
13/2 15:30
1 Håkan Svedberg
Brunflo IF
86 Brunflo IF 5:07.97
2 David Samuelsson
Trångsvikens IF
87 Trångsvikens IF 5:16.48
Mustafa Maher
Trångsvikens IF
94 Trångsvikens IF DNS
Henrik Nordin
Trångsvikens IF
77 Trångsvikens IF DNS
Män Längd
13/2 09:45
1 Henrik Nordin
Trångsvikens IF
77 Trångsvikens IF 4.03
123456
65 Henrik Nordin3.704.033.933.29xx
P19 60 m
13/2 10:45
1 Joar Modén
Östersunds GIF
04 Östersunds GIF 7.50
2 Gustav Pettersson
Östersunds GIF
04 Östersunds GIF 7.82
3 Joel Odelberg
Sollefteå GIF
04 Sollefteå GIF 8.44
P19 200 m
13/2 13:00
Heat 1
Tot. plac.
1 Joar Modén
Östersunds GIF
04 Östersunds GIF 24.86 2
2 Joel Odelberg
Sollefteå GIF
04 Sollefteå GIF 28.27 3
Heat 2
Tot. plac.
1 Gustav Pettersson
Östersunds GIF
04 Östersunds GIF 24.80 1
P19 Längd
13/2 09:45
1 Gustav Pettersson
Östersunds GIF
04 Östersunds GIF 6.01
2 Joar Modén
Östersunds GIF
04 Östersunds GIF 6.01
123456
104 Gustav Pettersson5.93x6.005.70x6.01
101 Joar Modén6.015.815.87x5.795.72
P17 60 m
13/2 11:15
1 Simon Grahn
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 7.43
2 Emil Nordin
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 8.12
3 Vilgot Westling
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 8.17
P17 200 m
13/2 14:00
1 Simon Grahn
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 24.30
2 Emil Nordin
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 26.15
P17 1500 m
13/2 15:30
1 Emil Nordin
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 5:17.84
P17 Höjd
13/2 11:45
1 Vilgot Westling
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 145
2 Emil Nordin
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 140
130135140145150
64 Emil Nordinoooxxx
37 Vilgot Westling-ooxoxxx
P15 60 m
13/2 11:00
1 Sam Rondung
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 8.10
2 Alvar Lindblom
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 8.22
3 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 8.31
4 Joel Wiksten
Marieby GIF
07 Marieby GIF 8.52
5 Tim Karmteg
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 9.13
P15 200 m
13/2 13:30
1 Sam Rondung
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 26.68
2 Alvar Lindblom
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 26.91
3 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 28.79
P15 1000 m
13/2 16:15
1 Tim Karmteg
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 3:04.66
2 Alvar Lindblom
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 3:09.30
3 Joel Wiksten
Marieby GIF
07 Marieby GIF 3:20.11
P15 Höjd
13/2 14:15
1 Sam Rondung
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 157
2 Anton Ringdahl
Marieby GIF
07 Marieby GIF 154
140145148151154157160
107 Sam Rondungooooxooxxx
23 Anton Ringdahlxoooooxxx
P15 Längd
13/2 11:45
1 Sam Rondung
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 5.27
2 Alvar Lindblom
Östersunds GIF
08 Östersunds GIF 4.84
3 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 4.24
123456
15 Hugo Sondell4.243.884.013.564.18x
98 Alvar Lindblom4.804.84x4.814.504.61
107 Sam Rondungx5.27x5.125.075.24
P15 Kula
Vikt: 4,0kg
13/2 09:30
1 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 9.87
2 Sam Rondung
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 9.76
123456
15 Hugo Sondell9.609.599.879.879.529.07
107 Sam Rondung9.609.358.899.538.069.76
P13 60 m
12/2 11:15
A-Final
Tot. plac.
1 Nils Johansson
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 8.92 1
2 Axel Huss
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 8.98 2
3 Oskar Handler
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 9.22 3
4 Liam Berglund Da Silva
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 9.29 4
Nils Forzelius
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF DNS
B-Final
Tot. plac.
1 Ruben Jonsson Wik
Marieby GIF
09 Marieby GIF 9.89 5
2 Petter Ulfsparre
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 9.96 6
3 Nils Moberg
IF Castor
10 IF Castor 10.17 7
4 Olof Schäfer
IF Castor
10 IF Castor 10.75 8
P13 600 m
12/2 16:00
1 Oskar Handler
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 1:58.33
2 Nils Johansson
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 2:08.19
3 Liam Berglund Da Silva
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 2:21.26
4 Ruben Jonsson Wik
Marieby GIF
09 Marieby GIF 2:31.30
P13 Höjd
12/2 13:30
1 Ruben Jonsson Wik
Marieby GIF
09 Marieby GIF 131
2 Liam Berglund Da Silva
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 131
3 Axel Huss
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 128
4 Nils Johansson
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 122
5 Oskar Handler
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 119
6 Nils Moberg
IF Castor
10 IF Castor 111
101106111116119122125128131134
93 Axel Huss-oooooxooxxx
19 Ruben Jonsson Wikoooooxoxoooxxx
82 Liam Berglund Da Silva-oooooxxooxxoxxx
94 Nils Johansson--oooxoxxx
52 Oskar Handler--ooxoxxx
5 Nils Mobergoooxxx
P13 Längd
Hoppzon
12/2 14:45
1 Nils Johansson
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 4.29
2 Axel Huss
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 4.19
3 Ruben Jonsson Wik
Marieby GIF
09 Marieby GIF 3.80
4 Liam Berglund Da Silva
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 3.74
5 Oskar Handler
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 3.73
6 Nils Moberg
IF Castor
10 IF Castor 3.49
7 Olof Schäfer
IF Castor
10 IF Castor 3.41
1234
93 Axel Huss4.194.04x4.18
5 Nils Moberg3.283.193.493.45
19 Ruben Jonsson Wik3.623.723.803.55
9 Olof Schäfer3.303.413.283.32
52 Oskar Handler3.463.453.343.73
82 Liam Berglund Da Silva2.853.323.743.33
94 Nils Johansson4.293.614.123.95
P13 Kula
Vikt: 3,0kg
12/2 09:30
1 Nils Johansson
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 7.22
2 Oskar Handler
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF 7.12
3 Axel Huss
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF 6.74
4 Nils Moberg
IF Castor
10 IF Castor 6.69
5 Liam Berglund Da Silva
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF 6.54
6 Ruben Jonsson Wik
Marieby GIF
09 Marieby GIF 6.48
7 Olof Schäfer
IF Castor
10 IF Castor 6.32
1234
94 Nils Johanssonx6.877.226.97
19 Ruben Jonsson Wik5.135.225.356.48
52 Oskar Handler7.126.826.776.30
5 Nils Moberg6.676.576.696.56
82 Liam Berglund Da Silva6.366.366.546.13
9 Olof Schäfer5.985.595.756.32
93 Axel Huss6.696.636.746.44
P11

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P9

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.