Resultater Mitt Norden Cup

Baldershovs IP, Sundsvall   2022-06-05

Arrangör: Sundsvalls FI Senast uppdaterad: 2022-06-06 15:12:44
Kvinnor & F17 100 m
5/6 13:00
Vind: +5.2
1 Karolina Svensson
Upsala IF
99 Upsala IF 11.88
2 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 12.58
3 Irma Jonsson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 13.11
4 Astrid Scott
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 13.63
5 Ottilia Olsson
Brännans IF
06 Brännans IF 14.79
Sammanställning per klass
Kvinnor
1 Karolina Svensson
Upsala IF
99 Upsala IF 11.88
F17
1 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 12.58
2 Irma Jonsson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 13.11
3 Astrid Scott
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 13.63
4 Ottilia Olsson
Brännans IF
06 Brännans IF 14.79
Kvinnor & F17 100 m häck
Höjd: 84,0cm
5/6 11:25
Vind: +0.1
1 Emelie Nyman Wänseth
Östersunds GIF
98 Östersunds GIF 14.84
2 Alva Åkesson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 16.79
3 Amanda Hedlund
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 18.71
Sammanställning per klass
Kvinnor
1 Emelie Nyman Wänseth
Östersunds GIF
98 Östersunds GIF 14.84
F17
1 Alva Åkesson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 16.79
2 Amanda Hedlund
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 18.71
Kvinnor Höjd
5/6 10:30
1 Emma Häggblom
Upsala IF
04 Upsala IF 160
160164
491 Emma Häggblomxoxxx
Kvinnor Längd
5/6 15:00
1 Karolina Svensson
Upsala IF
99 Upsala IF 6.33 +0.4 SB
2 Emelie Nyman Wänseth
Östersunds GIF
98 Östersunds GIF 5.88 +6.6
3 Johanna Hedberg
Söderhamns IF
91 Söderhamns IF 5.31 +2.7
4 Hanna Elfström
Strands IF
02 Strands IF 4.37 +6.0
123456
501 Emelie Nyman Wänseth5.74 +4.45.88 +6.6x x x 5.85 +4.1
432 Hanna Elfström4.37 +6.04.33 +4.24.13 +2.24.10 +2.23.97 +4.84.13 +5.3
492 Karolina Svenssonx x 6.33 +0.4x x 6.28 +2.5
481 Johanna Hedberg5.30 +5.25.31 +2.7x 5.24 +4.3x x
Kvinnor Kula
Vikt: 4,0kg
5/6 13:45
1 Emelie Nyman Wänseth
Östersunds GIF
98 Östersunds GIF 12.59 PB
2 Elina Erlandsson
Hedesunda IF
01 Hedesunda IF 8.54
3 Carina Lindblom
Bollnäs FIK
83 Bollnäs FIK 7.97 SB
123456
501 Emelie Nyman Wänseth12.4112.59xxxx
408 Elina Erlandsson8.218.29xx8.548.09
402 Carina Lindblom7.46xx7.607.547.97
Kvinnor Diskus
Vikt: 1,0kg
5/6 11:25
1 Elina Erlandsson
Hedesunda IF
01 Hedesunda IF 25.77
2 Carina Lindblom
Bollnäs FIK
83 Bollnäs FIK 21.47
123456
402 Carina Lindblomx21.47xxx20.22
408 Elina Erlandssonx23.4822.6923.2125.7724.06
Kvinnor Slägga
Vikt: 4,0kg
5/6 14:45
1 Ida Forss
Upsala IF
99 Upsala IF 48.74
2 Harriet Hjern
Strands IF
02 Strands IF 44.33
3 Elina Erlandsson
Hedesunda IF
01 Hedesunda IF 35.71 PB
4 Sara Rask
Hedesunda IF
04 Hedesunda IF 32.06
5 Carina Lindblom
Bollnäs FIK
83 Bollnäs FIK 25.25
123456
408 Elina Erlandsson33.9531.9234.7434.7735.7132.61
402 Carina Lindblom23.0425.2524.3923.20xx
433 Harriet Hjern42.1544.3341.2041.5042.3743.90
490 Ida Forss48.3247.5548.5148.7448.63x
409 Sara Rask32.06x31.28xx28.27
F17 100 m

Grenen genomfördes tillsammans med Kvinnor 100 m

F17 200 m
5/6 15:20
Vind: +3.6
1 Irma Jonsson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 27.06
2 Elin Sander
IF Vingarna
06 IF Vingarna 27.94
3 Ottilia Olsson
Brännans IF
06 Brännans IF 30.35
F17 400 m
5/6 16:20
1 Astrid Scott
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 1:02.79
2 Elin Sander
IF Vingarna
06 IF Vingarna 1:04.14
3 Elina Kuusikko
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 1:29.94
F15 800 m
5/6 15:50
1 Alma Hammarström
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 2:41.49
2 Nike Nymark
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 3:01.85
Elina Kuusikko
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI DNS
Sammanställning per klass
F17
Elina Kuusikko
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI DNS
F15
1 Alma Hammarström
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 2:41.49
2 Nike Nymark
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 3:01.85
F17 100 m häck

Grenen genomfördes tillsammans med Kvinnor 100 m häck

F17 Höjd
5/6 10:30
1 Alva Åkesson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 160 =SB
2 Amanda Hedlund
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 136 =SB
120124128132136140144148152156160164
448 Amanda Hedlundooxoooxxx
477 Alva Åkesson-------oooxxoxxx
F17 Stav
5/6 13:35
1 Stina Ericsson
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 240 PB
210220230240250
486 Stina Ericssonoooxoxxx
F17 Längd
5/6 15:00
1 Amanda Hedlund
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 4.77 +4.8
2 Elina Kuusikko
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 3.17 +4.2
123456
456 Elina Kuusikko2.89 +3.63.17 +4.23.00 +5.42.85 +5.2x x
448 Amanda Hedlund4.73 +5.44.55 +3.8x x 4.23 +6.04.77 +4.8
F17 Tresteg
5/6 14:00
1 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 11.91 +2.1
123456
502 Lovisa Ulvenstam11.83 +2.911.80 +2.511.91 +2.1x 11.65 +4.3x
F17 Kula
Vikt: 3,0kg
5/6 11:55
1 Alva Åkesson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 10.92 PB
2 Therese Silver
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 10.25 PB
3 Adelina Borges Olsson
Strands IF
05 Strands IF 9.94
4 Amanda Hedlund
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 9.28
5 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF 9.10 PB
123456
488 Therese Silver9.7510.1610.25x10.029.80
502 Lovisa Ulvenstam9.048.898.548.439.019.10
477 Alva Åkesson10.2910.599.1310.6510.9210.07
430 Adelina Borges Olsson9.429.278.639.709.949.67
448 Amanda Hedlund9.169.28x8.76x8.67
F17 Slägga
Vikt: 3,0kg
5/6 14:45
1 Alva Åkesson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 26.42
123456
477 Alva Åkesson26.4223.4626.1723.5525.9025.26
F17 Spjut
Vikt: 500g
5/6 16:10
1 Amanda Hedlund
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 33.38
2 Alva Åkesson
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 28.47
3 Stina Ericsson
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 28.22 PB
4 Therese Silver
Trångsvikens IF
05 Trångsvikens IF 27.45
5 Adelina Borges Olsson
Strands IF
05 Strands IF 26.79
123456
430 Adelina Borges Olsson26.7926.6823.62x26.1824.77
448 Amanda Hedlund29.05x33.38xxx
488 Therese Silver27.4524.1626.7525.5127.3823.65
486 Stina Ericsson28.2224.2222.9124.38x23.97
477 Alva Åkesson23.7325.1625.0924.5928.4723.91
F15 80 m
5/6 12:40
Vind: +0.7
1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 10.35 PB
2 Alma Hammarström
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 11.10
3 Rojda Demez
IF Vingarna
07 IF Vingarna 11.67 PB
4 Nike Nymark
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 12.37
5 Elin Øye
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 12.54
F15 800 m

Grenen genomfördes tillsammans med F17 800 m

F15 Höjd
5/6 10:30
1 Nike Nymark
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 136
2 Alma Hammarström
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 136
120124128132136140
465 Nike Nymarkooooxxoxxx
447 Alma Hammarströmxooooxxoxxx
F15 Längd
5/6 13:15
1 Alma Hammarström
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 4.59 +4.5
2 Ebba Lindström
IF Vingarna
07 IF Vingarna 4.34 +3.3
3 Rojda Demez
IF Vingarna
07 IF Vingarna 4.28 +2.5
4 Nike Nymark
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 4.20 +3.0
5 Elin Øye
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 3.83 +3.2
123456
480 Elin Øyex 3.68 +4.03.62 +3.73.83 +3.23.59 +2.63.54 +3.5
417 Ebba Lindström3.95 +3.04.09 -0.54.19 +3.54.23 +4.24.07 +1.74.34 +3.3
447 Alma Hammarström4.59 +4.54.14 +1.84.04 +4.74.52 +4.04.38 +2.93.36 +2.4
415 Rojda Demez4.28 +2.5x 3.87 +5.6x 3.98 +3.8x
465 Nike Nymark3.79 +1.13.79 +3.04.20 +6.64.18 +1.34.20 +3.04.12 +3.5
F15 Tresteg
5/6 14:00
1 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 11.56 +3.9
2 Ebba Lindström
IF Vingarna
07 IF Vingarna 8.91 +3.3
123456
417 Ebba Lindström8.84 +2.48.91 +3.38.65 +5.58.61 +2.28.63 +3.78.88 +2.6
500 Stella Lundström11.22 +1.611.56 +3.911.39 +2.711.23 +2.711.45 +4.511.19 +2.9
F15 Kula
Vikt: 3,0kg
5/6 10:30
1 Felicia Wikström
Marieby GIF
07 Marieby GIF 10.44
2 Ebba Lindström
IF Vingarna
07 IF Vingarna 10.20 PB
3 Rojda Demez
IF Vingarna
07 IF Vingarna 6.23
123456
427 Felicia Wikström9.6810.0710.3110.449.679.68
417 Ebba Lindström9.1810.209.369.228.599.22
415 Rojda Demezxx5.965.885.616.23
F15 Diskus
Vikt: 0,75kg
5/6 11:25
1 Felicia Wikström
Marieby GIF
07 Marieby GIF 30.38 PB
2 Ebba Lindström
IF Vingarna
07 IF Vingarna 23.14 PB
3 Rojda Demez
IF Vingarna
07 IF Vingarna 20.08 PB
123456
427 Felicia Wikström22.19x20.6830.38xx
417 Ebba Lindström19.4023.1418.4120.50x20.53
415 Rojda Demezxx16.87x16.5220.08
F15 Slägga
Vikt: 3,0kg
5/6 14:45
1 Felicia Wikström
Marieby GIF
07 Marieby GIF 30.39
123456
427 Felicia Wikström30.39xx24.1624.26-
F15 Spjut
Vikt: 500g
5/6 16:10
1 Felicia Wikström
Marieby GIF
07 Marieby GIF 27.94 SB
2 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF 26.12
3 Ebba Lindström
IF Vingarna
07 IF Vingarna 23.06
4 Elin Øye
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 17.94
123456
417 Ebba Lindström21.5023.0619.47xx18.06
480 Elin Øyex16.9217.9417.89xx
500 Stella Lundströmx24.2123.7526.1222.7819.70
427 Felicia Wikström27.9425.3624.7425.0325.0626.35
F13 60 m Försök
5/6 12:20
Heat 1
Vind: +0.8
1 Nora Forsberg
Västerås FK
09 Västerås FK 8.30 SB
2 Ellie Vedin
IF Vingarna
09 IF Vingarna 9.00
3 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 9.01 PB
4 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.06 PB
5 Klara K Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.16
6 Felicia Johansson
Sollefteå GIF
09 Sollefteå GIF 9.36 PB
7 Selma Nordensson
Timrå AIF
10 Timrå AIF 9.42 PB
8 Selma Görnansson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 10.85
Heat 2
Vind: +0.9
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 8.67 PB
2 Smilla Nordin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.03 PB
3 Maja Ene
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.56 PB
4 June Garbell
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.67 PB
5 Tove Asp
IF Castor
10 IF Castor 9.72 PB
6 Lykke Kristiansen
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.73
7 Linnea Jakobsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.99
8 Jessie Edberg
Brännans IF
11 Brännans IF 10.09
Heat 3
Vind: +2.9
1 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund 8.70
2 Alicia Sundberg
Strands IF
09 Strands IF 9.03
3 Ella Åkesson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.28
4 Ida Markström Leek
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.31
5 Elin Holmström Wersén
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 10.37
6 Miranda Rautio
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 10.50
7 Klara Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 12.54
Linnea Jonsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI DNS
F13 60 m Final
5/6 13:45
Vind: +1.9
1 Nora Forsberg
Västerås FK
09 Västerås FK 8.36
2 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 8.52 PB
3 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund 8.79
4 Alicia Sundberg
Strands IF
09 Strands IF 8.98 PB
5 Smilla Nordin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.00 PB
6 Ellie Vedin
IF Vingarna
09 IF Vingarna 9.05
7 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 9.06
8 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.23
F13 600 m
5/6 16:45
1 Ellie Vedin
IF Vingarna
09 IF Vingarna 1:59.19
2 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 2:01.44 PB
3 Klara K Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 2:02.65
4 Selma Nordensson
Timrå AIF
10 Timrå AIF 2:03.11 PB
5 Molly Westerberg
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 2:07.24 PB
6 Lykke Kristiansen
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 2:10.67
7 Elin Holmström Wersén
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 2:15.86 PB
8 Astrid Hammarström
Sundsvalls FI
11 Sundsvalls FI 2:19.61
Alicia Sundberg
Strands IF
09 Strands IF DNS
Linnea Jakobsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI DNS
F13 60 m häck
Höjd: 68,6cm
5/6 11:55
Vind: +3.8
1 Felicia Johansson
Sollefteå GIF
09 Sollefteå GIF 11.05
2 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 11.43
3 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 11.46
4 Alice Lindblom
Gefle IF
09 Gefle IF 11.62
5 Linnea Jakobsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 12.49
6 Selma Görnansson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 14.43
F13 Höjd
5/6 15:55
1 Smilla Nordin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 140 PB
2 Ella Åkesson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 136 PB
3 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 136 PB
4 Ida Markström Leek
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 136 =PB
5 Ellie Vedin
IF Vingarna
09 IF Vingarna 128
6 Klara K Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 124
7 Miranda Rautio
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 120
=8 Selma Nordensson
Timrå AIF
10 Timrå AIF 116
=8 Linnea Jakobsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 116
10 Molly Westerberg
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 112 =PB
100104108112116120124128132136140144
475 Molly Westerbergooooxxx
463 Smilla Nordin-----oooooxoxxx
438 Klara K Dahlgren -----xooxxx
423 Ellie Vedin-----oooxxx
461 Ida Markström Leek-----ooooxoxxx
467 Miranda Rautio ---oooxxx
484 Selma Nordensson---ooxxx
487 Milya Lizzy Marcusson---xoooooooxxx
478 Ella Åkesson------ooooxxx
450 Linnea Jakobsson---ooxxx
F13 Stav
5/6 12:50
1 Märta Brusell
Strands IF
09 Strands IF 190
2 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 180 PB
3 Elsa Magnusson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 180 PB
4 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 170
130140150160170180190200
431 Märta Brusellooooxooxxoxxx
471 Klara Sundinooooxooxxx
460 Elsa Magnussonoooooxoxxx
487 Milya Lizzy Marcussonoooxooxxx
F13 Längd
Hoppzon
5/6 10:30
1 Nora Forsberg
Västerås FK
09 Västerås FK 4.83 0.0
2 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 4.74 +3.3
3 Smilla Nordin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 4.73 +4.8
4 Ellie Vedin
IF Vingarna
09 IF Vingarna 4.47 +3.1
5 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund 4.38 +3.2
6 Milya Lizzy Marcusson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 4.38 +3.4
7 Felicia Johansson
Sollefteå GIF
09 Sollefteå GIF 4.33 +3.0
8 Märta Brusell
Strands IF
09 Strands IF 4.17 +2.2
9 Klara K Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 4.15 +4.0
10 Maja Ene
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 4.14 +2.4
11 Selma Nordensson
Timrå AIF
10 Timrå AIF 4.09 +1.1 PB
12 Alicia Sundberg
Strands IF
09 Strands IF 4.05 +1.5 PB
13 Ella Åkesson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 4.01 +3.8
14 Linnea Jakobsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.90 +3.5
15 Lykke Kristiansen
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.69 +2.4
16 Jessie Edberg
Brännans IF
11 Brännans IF 3.50 0.0
17 Elin Holmström Wersén
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.38 +2.9
18 Molly Westerberg
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 3.31 +2.1
19 Miranda Rautio
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.22 +1.0
20 Tove Asp
IF Castor
10 IF Castor 3.14 +2.1
21 June Garbell
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.04 +0.5
22 Klara Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 1.97 +1.2 PB
1234
431 Märta Brusell4.17 +2.24.05 +2.14.06 0.03.88 +2.2
450 Linnea Jakobsson3.83 +2.13.86 +3.93.69 +1.23.90 +3.5
463 Smilla Nordin4.35 +4.24.52 +0.94.56 +2.14.73 +4.8
441 Maja Ene3.96 +2.73.94 +0.84.14 +2.44.06 +2.2
475 Molly Westerberg3.31 +2.12.59 +2.53.02 +0.53.22 +3.3
487 Milya Lizzy Marcusson4.25 +3.34.30 +2.24.11 +2.34.38 +3.4
494 Nora Forsberg4.73 +2.34.81 +1.24.68 +4.24.83 0.0
413 Tove Asp3.14 +2.13.05 +2.8x 2.98 +0.5
455 Lykke Kristiansen 3.69 +2.43.18 +4.23.42 +1.93.68 +0.8
405 Jessie Edberg3.37 +4.03.47 +3.23.13 +2.23.50 0.0
484 Selma Nordensson3.84 +3.13.74 +1.73.95 +2.74.09 +1.1
467 Miranda Rautio 3.12 +4.53.19 +1.43.20 +1.73.22 +1.0
437 Klara Dahlgren1.97 +1.21.80 +1.31.76 +3.11.87 +1.3
478 Ella Åkesson3.94 +3.53.84 +1.84.00 +2.14.01 +3.8
449 Elin Holmström Wersén3.23 +2.53.28 +2.23.38 +2.93.32 +3.5
438 Klara K Dahlgren 3.88 +2.74.15 +4.03.93 +5.63.75 +0.7
434 Alicia Sundbergx x 3.90 +2.34.05 +1.5
425 Nova Olofsson4.08 +1.64.37 +1.84.38 +3.24.30 +0.1
444 June Garbell2.82 +0.42.99 +1.9x 3.04 +0.5
428 Felicia Johansson4.32 +1.64.33 +3.04.27 +3.44.19 +0.8
423 Ellie Vedin4.47 +3.14.17 +0.84.20 +4.34.35 +2.1
416 Frida Laurix 4.63 +4.44.64 +3.04.74 +3.3
F13 Kula
Vikt: 2,0kg
5/6 12:50
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 11.24 PB
2 Alice Lindblom
Gefle IF
09 Gefle IF 9.89
3 Smilla Nordin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.34 PB
4 Maja Ene
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 8.56 PB
5 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund 8.01 PB
6 Ida Markström Leek
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 7.69 PB
7 Felicia Johansson
Sollefteå GIF
09 Sollefteå GIF 7.39
8 Ella Åkesson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 7.15 PB
9 My Wallentin
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 6.24 PB
10 Tove Asp
IF Castor
10 IF Castor 6.21 PB
11 Linnea Jakobsson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 6.14 PB
12 June Garbell
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 6.03
13 Miranda Rautio
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 5.67
14 Klara Sellgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 5.56
15 Klara Dahlgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 5.34 PB
1234
444 June Garbell6.035.725.635.87
478 Ella Åkesson7.117.156.867.06
407 Alice Lindblom8.589.839.899.82
470 Klara Sellgren5.525.345.395.56
413 Tove Asp5.865.006.215.74
416 Frida Lauri10.9211.249.5510.66
425 Nova Olofsson7.877.478.017.83
441 Maja Ene8.567.987.398.34
463 Smilla Nordin9.059.039.349.24
467 Miranda Rautio 5.505.025.675.16
473 My Wallentin5.676.245.835.58
461 Ida Markström Leek7.696.427.007.65
437 Klara Dahlgren5.075.005.344.88
428 Felicia Johansson6.847.187.167.39
450 Linnea Jakobsson5.885.066.145.66
F13 Diskus
Vikt: 0,6kg
5/6 10:30
1 Alice Lindblom
Gefle IF
09 Gefle IF 27.74 PB
2 Elsa Magnusson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 24.11
3 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 22.92
4 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 17.19
5 Ida Markström Leek
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 16.07
Maja Ene
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI -
Ella Åkesson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI -
1234
407 Alice Lindblom18.35xx27.74
461 Ida Markström Leekxx11.2916.07
471 Klara Sundin17.1916.2717.1416.64
416 Frida Lauri22.92xxx
441 Maja Ene----
478 Ella Åkesson----
460 Elsa Magnusson20.5921.9923.0224.11
F13 Slägga
Vikt: 2,0kg
5/6 16:10
1 Alice Lindblom
Gefle IF
09 Gefle IF 25.55
2 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 24.44
3 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 23.14
4 Maja Ene
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 19.68
5 Märta Brusell
Strands IF
09 Strands IF 18.71
6 Elsa Magnusson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 18.48
7 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund 17.13
8 Elin Holmström Wersén
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 13.02
1234
416 Frida Lauri19.9423.1422.83x
460 Elsa Magnusson17.16x18.48x
471 Klara Sundin20.0123.2224.4423.77
449 Elin Holmström Wersénx13.02x11.14
441 Maja Enex16.1919.6818.57
407 Alice Lindblom24.9425.5525.51x
425 Nova Olofsson17.13x16.1816.78
431 Märta Brusell18.71x17.19x
F13 Spjut
Vikt: 400g
5/6 14:35
1 Frida Lauri
IF Vingarna
09 IF Vingarna 26.91 PB
2 Nora Forsberg
Västerås FK
09 Västerås FK 23.61
3 Elsa Magnusson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 23.23 PB
4 Alice Lindblom
Gefle IF
09 Gefle IF 19.97
5 My Wallentin
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 18.58 PB
6 Märta Brusell
Strands IF
09 Strands IF 18.54 PB
7 Lykke Kristiansen
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 17.80
8 Klara Sundin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 17.57 PB
9 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund 17.05
10 Ella Åkesson
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 16.94
11 Smilla Nordin
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 16.16
12 June Garbell
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 16.06 PB
13 Ida Markström Leek
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 15.65
14 Maja Ene
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 15.36
15 Elin Holmström Wersén
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 13.35 PB
16 Molly Westerberg
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 12.13 PB
17 Klara Sellgren
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.42
18 Selma Görnansson
Sundsvalls FI
09 Sundsvalls FI 9.32
1234
425 Nova Olofsson17.0515.5215.4114.12
461 Ida Markström Leek15.0215.6514.3914.67
431 Märta Brusell18.2018.1018.5417.04
473 My Wallentin16.83x15.6418.58
494 Nora Forsberg18.5223.6121.0422.27
407 Alice Lindblom19.9716.8815.9515.88
446 Selma Görnanssonxx9.328.99
416 Frida Lauri24.7926.3326.9125.89
471 Klara Sundin14.1211.8414.0317.57
478 Ella Åkesson15.8215.3316.94x
449 Elin Holmström Wersén13.0113.3511.8711.90
475 Molly Westerberg10.4011.2210.4812.13
470 Klara Sellgren9.428.128.498.44
460 Elsa Magnusson19.0723.2321.8420.41
444 June Garbell12.9111.1415.4116.06
441 Maja Ene12.9913.6012.0715.36
463 Smilla Nordin16.1615.4713.4216.13
455 Lykke Kristiansen 17.8017.4316.1214.04
Män 100 m
5/6 13:10
Vind: +2.5
1 Simon Vikström
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 11.17
2 Vidar Kempe
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 11.59
3 Christof Neib
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 11.77
4 Eric Hallquist
Östersunds GIF
96 Östersunds GIF 11.80
5 Joel Reinholdsson
Umedalens IF
01 Umedalens IF 12.03
6 Joel Odelberg
Sollefteå GIF
04 Sollefteå GIF 12.58
Män & P17 200 m
5/6 15:30
Vind: +2.3
1 Ludwig Persson
IF Vingarna
06 IF Vingarna 24.15
2 Joel Reinholdsson
Umedalens IF
01 Umedalens IF 24.60
3 Joel Odelberg
Sollefteå GIF
04 Sollefteå GIF 26.05
4 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 29.58
Sammanställning per klass
P17
1 Ludwig Persson
IF Vingarna
06 IF Vingarna 24.15
2 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 29.58
Män
1 Joel Reinholdsson
Umedalens IF
01 Umedalens IF 24.60
2 Joel Odelberg
Sollefteå GIF
04 Sollefteå GIF 26.05
Män 400 m
5/6 16:10
Kommentar: +3.2
1 Simon Vikström
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 52.32
Sammanställning per klass
Män
1 Simon Vikström
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 52.32
Män 800 m

Grenen genomfördes tillsammans med P17 800 m

Män Höjd
5/6 12:00
1 Christof Neib
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 176 =SB
2 Vidar Kempe
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 172 PB
160164168172176180
454 Vidar Kempeoxoooxxx
462 Christof Neiboooxxooxxx
Män Längd
5/6 16:00
1 Vidar Kempe
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 6.30 +4.0
2 Christof Neib
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 5.94 +3.7
123456
454 Vidar Kempe6.30 +4.06.09 +4.56.19 +3.26.18 +1.9x x
462 Christof Neibx 5.75 +2.85.94 +3.7x x x
Män Tresteg
5/6 14:00
1 Eric Hallquist
Östersunds GIF
96 Östersunds GIF 13.62 +5.1
123456
497 Eric Hallquistx 13.03 +2.113.50 +5.2x 13.14 +4.013.62 +5.1
Män Kula
Vikt: 7,26kg
5/6 14:50
1 Daniel Hedström
Valbo AIF
73 Valbo AIF 11.19
2 Tony Karlsson
Huddinge AIS
76 Huddinge AIS 10.91 SB
123456
412 Tony Karlsson10.4610.91xx10.66x
493 Daniel Hedström10.8911.1911.03xx10.98
Män Diskus
Vikt: 2,0kg
5/6 12:10
1 Tony Karlsson
Huddinge AIS
76 Huddinge AIS 38.28
2 Daniel Hedström
Valbo AIF
73 Valbo AIF 31.07
123456
412 Tony Karlsson38.2837.6837.1137.8836.8335.51
493 Daniel Hedström30.8730.7431.07x29.99x
Män Slägga
Vikt: 7,26kg
5/6 14:00
1 Tony Karlsson
Huddinge AIS
76 Huddinge AIS 35.84
2 Daniel Hedström
Valbo AIF
73 Valbo AIF 34.80
123456
412 Tony Karlsson33.49x34.3335.2035.8435.50
493 Daniel Hedströmx31.87x31.1534.8032.88
Män Spjut
Vikt: 800g
5/6 10:30
1 Christof Neib
Sundsvalls FI
04 Sundsvalls FI 49.39
2 Tony Karlsson
Huddinge AIS
76 Huddinge AIS 40.94 SB
3 Simon Andersson
Brännans IF
04 Brännans IF 39.02
123456
404 Simon Andersson36.42x35.16x39.02x
462 Christof Neib49.3940.7143.64x43.94x
412 Tony Karlsson39.9439.0337.9437.9539.8740.94
P17 100 m
5/6 13:20
Vind: +2.3
1 Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 11.27
2 Ludwig Persson
IF Vingarna
06 IF Vingarna 11.97
3 Joseph Hellström
Timrå AIF
06 Timrå AIF 12.67
P17 200 m

Grenen genomfördes tillsammans med Män 200 m

P17 400 m

Grenen genomfördes tillsammans med Män 400 m

P17 800 m
5/6 16:00
1 Hugo Nordlander
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 1:58.74
2 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 2:32.39
Lukas Elfström
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI DNS
Sammanställning per klass
P17
1 Hugo Nordlander
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 1:58.74
2 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 2:32.39
Lukas Elfström
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI DNS
P17 110 m häck
Höjd: 91,4cm
5/6 11:10
Vind: +3.1
1 Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 15.51
P17 300 m häck
Höjd: 84,0cm
5/6 15:05
Kommentar: +3.3
1 Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls FI
06 Sundsvalls FI 39.46
P17 Höjd
5/6 12:00
1 Lukas Elfström
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 160
2 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 148 PB
136140144148152156160164
421 Eric Sondellooxooxxx
440 Lukas Elfström---ooxoxxoxxx
P17 Stav
5/6 13:35
1 Lukas Elfström
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 350 PB
340350360
440 Lukas Elfströmoxxoxxx
P17 Längd
5/6 16:00
1 Vilgot Westling
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 5.49 +4.4
123456
476 Vilgot Westlingx x x 5.49 +4.4x x
P17 Kula
Vikt: 5,0kg
5/6 14:50
1 Lukas Elfström
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 11.31
2 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 8.71
123456
421 Eric Sondell8.458.268.718.39x6.91
440 Lukas Elfström11.2611.1610.91x10.8711.31
P17 Spjut
Vikt: 700g
5/6 10:30
1 Lukas Elfström
Sundsvalls FI
05 Sundsvalls FI 39.36 PB
2 Eric Sondell
IF Vingarna
06 IF Vingarna 28.85
123456
440 Lukas Elfström34.8539.3634.6235.62x39.21
421 Eric Sondellxx28.85xx27.97
P15 80 m
5/6 12:50
Vind: +4.3
1 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 10.80
2 Leo Thor
Strands IF
08 Strands IF 11.28
P15 Höjd
5/6 14:35
1 Anton Ringdahl
Marieby GIF
07 Marieby GIF 152 PB
2 Linus Larsson
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 136 PB
132136140144148152156165
457 Linus Larssonxooxxx
426 Anton Ringdahl----ooxx-x
P15 Längd
5/6 16:00
1 Linus Larsson
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 4.39 +1.5 PB
2 Elliot Fernström
Timrå AIF
07 Timrå AIF 3.79 +3.9
123456
482 Elliot Fernström3.61 +0.33.76 +4.43.63 +4.33.79 +3.92.86 +1.63.59 +5.7
457 Linus Larsson4.33 +2.94.36 +4.4x 4.19 +6.04.21 +2.54.39 +1.5
P15 Kula
Vikt: 4,0kg
5/6 14:50
1 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 10.03 PB
123456
422 Hugo Sondell9.399.629.079.5510.0310.03
P15 Diskus
Vikt: 1,0kg
5/6 12:10
1 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 28.37
2 Oliver Nordström
Timrå AIF
07 Timrå AIF 23.20
3 Alfred Eriksson
Bollnäs FIK
08 Bollnäs FIK 22.91
4 Linus Larsson
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 21.61
5 Elliot Fernström
Timrå AIF
07 Timrå AIF 15.31
123456
401 Alfred Eriksson22.14x22.49x22.91x
482 Elliot Fernström15.24xxx15.3114.56
422 Hugo Sondell24.89x20.9428.3724.6218.67
457 Linus Larsson19.9416.28x19.9118.3921.61
485 Oliver Nordström20.7713.8819.6523.1923.2022.42
P15 Slägga
Vikt: 4,0kg
5/6 14:00
1 Lukas Karlsson
Huddinge AIS
07 Huddinge AIS 28.43
2 Alfred Eriksson
Bollnäs FIK
08 Bollnäs FIK 19.81
123456
401 Alfred Eriksson18.5018.4816.4318.9419.8115.90
411 Lukas Karlsson20.5425.73xxx28.43
P15 Spjut
Vikt: 600g
5/6 11:10
1 Wahaj Ali
Brännans IF
08 Brännans IF 52.05 PB
2 Anton Ringdahl
Marieby GIF
07 Marieby GIF 39.82
3 Oliver Nordström
Timrå AIF
07 Timrå AIF 35.03 PB
4 Leo Thor
Strands IF
08 Strands IF 33.45
5 Hugo Sondell
IF Vingarna
08 IF Vingarna 32.89
6 Linus Larsson
Sundsvalls FI
08 Sundsvalls FI 28.12
7 Alfred Eriksson
Bollnäs FIK
08 Bollnäs FIK 22.21
8 Elliot Fernström
Timrå AIF
07 Timrå AIF 18.82
123456
401 Alfred Eriksson16.6818.5021.2421.6620.0922.21
422 Hugo Sondell30.9932.8929.2629.8728.1029.36
426 Anton Ringdahl34.7936.2136.8439.8239.51x
485 Oliver Nordström35.0330.2130.13x28.98x
457 Linus Larssonx26.6528.1226.6322.4021.47
482 Elliot Fernström18.3018.8218.3616.4118.4517.16
435 Leo Thor32.21xx33.4530.99x
403 Wahaj Alix45.0052.0551.51x45.53
P13 60 m
5/6 12:10
Vind: +2.7
1 Wilmer Åkerlund
Västerås FK
09 Västerås FK 8.65
2 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 9.21
3 Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.51
4 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.65
5 Benjamin Forsström Liljeholm
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 9.79
6 Viktor Scott
Sundsvalls FI
11 Sundsvalls FI 9.87
7 Casper Olovsson
Sundsvalls FI
11 Sundsvalls FI 10.56
P13 600 m
5/6 16:35
1 Adrian Cabrajic
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 2:02.57
2 Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 2:07.52
3 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 2:14.38
4 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 2:36.42
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS
10 Huddinge AIS DNS
P13 60 m häck
Höjd: 76.2cm
5/6 11:45
Vind: +2.1
1 Wilmer Åkerlund
Västerås FK
09 Västerås FK 10.84
2 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 12.47
3 Benjamin Karlsson
Huddinge AIS
10 Huddinge AIS 12.55
4 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 12.58
Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI DNS
P13 Höjd
5/6 14:35
1 Wilmer Åkerlund
Västerås FK
09 Västerås FK 132
2 Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 132 PB
3 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 120 PB
4 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 120 PB
108112116120124128132136
424 Nils Åbergoooxoxxx
459 Lucas Lopez--oooxoxoxxx
496 Wilmer Åkerlund-----xxooxxx
453 Milton Kammerlingoxxoxxoxxoxxx
P13 Stav
5/6 10:30
1 Benjamin Karlsson
Huddinge AIS
10 Huddinge AIS 170
2 Gustav Wessbladh
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 160
3 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 160 PB
4 Oliver Leijon
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 150 PB
130140150160170175
458 Oliver Leijonooxoxxx
410 Benjamin Karlssonooxoxooxxx
474 Gustav Wessbladhooxxooxxx
453 Milton Kammerlingoxoxoxoxxx
P13 Längd
Hoppzon
5/6 12:30
1 Wilmer Åkerlund
Västerås FK
09 Västerås FK 4.58 +0.8
2 Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 4.22 +3.4
3 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 4.22 +2.4
4 Emil Fohlin
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.99 +1.2
5 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.75 +3.1
6 Viktor Scott
Sundsvalls FI
11 Sundsvalls FI 3.46 +1.2 PB
7 Casper Olovsson
Sundsvalls FI
11 Sundsvalls FI 3.37 +3.2
8 Benjamin Forsström Liljeholm
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 3.25 +1.0
1234
496 Wilmer Åkerlund4.58 +0.84.40 +3.04.38 +3.04.25 +0.3
453 Milton Kammerling3.75 +0.33.58 +2.63.58 +0.73.75 +3.1
459 Lucas Lopez4.16 +2.14.10 +0.53.99 +0.14.22 +3.4
442 Emil Fohlin3.14 +2.13.60 +2.33.99 +1.23.70 +1.6
424 Nils Åberg3.82 +0.83.92 +3.6x 4.22 +2.4
469 Viktor Scott3.45 +2.73.45 +3.73.33 +2.23.46 +1.2
443 Benjamin Forsström Liljeholm3.12 +3.83.16 +2.13.25 +1.03.15 +3.4
466 Casper Olovsson3.28 +2.53.19 +4.13.18 +0.63.37 +3.2
P13 Kula
Vikt: 3,0kg
5/6 11:10
1 Gustav Gärdlund
IF Castor
09 IF Castor 7.99 PB
2 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 7.47 PB
3 Casper Olovsson
Sundsvalls FI
11 Sundsvalls FI 7.21
4 Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 6.76
5 Gustav Wessbladh
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 6.13
6 Benjamin Forsström Liljeholm
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 6.12 PB
1234
424 Nils Åberg7.397.476.036.44
443 Benjamin Forsström Liljeholm5.706.096.125.49
414 Gustav Gärdlund7.737.287.997.16
459 Lucas Lopez6.766.106.206.69
474 Gustav Wessbladh6.135.635.315.07
466 Casper Olovsson6.096.696.767.21
P13 Diskus
Vikt: 0,6kg
5/6 15:25
1 Benjamin Karlsson
Huddinge AIS
10 Huddinge AIS 21.19
2 Benjamin Forsström Liljeholm
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 19.23
3 Gustav Wessbladh
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 18.79
4 Adrian Cabrajic
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 17.40
5 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 14.88
6 Milton Kammerling
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 14.84
1234
424 Nils Åbergx13.8114.8812.97
474 Gustav Wessbladhx18.7917.76x
453 Milton Kammerling11.098.8914.8410.64
410 Benjamin Karlsson20.3821.1920.12x
436 Adrian Cabrajicx17.4015.7714.80
443 Benjamin Forsström Liljeholm19.2316.7015.53x
P13 Slägga
Vikt: 3,0kg
5/6 13:15
1 Gustav Gärdlund
IF Castor
09 IF Castor 25.17
2 Gustav Wessbladh
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 20.38
3 Benjamin Karlsson
Huddinge AIS
10 Huddinge AIS 20.16
4 Nils Åberg
IF Vingarna
10 IF Vingarna 14.87
1234
424 Nils Åbergx13.1814.87x
410 Benjamin Karlssonx20.16xx
414 Gustav Gärdlund24.0824.2625.1722.96
474 Gustav Wessbladh20.3818.5619.52x
P13 Spjut
Vikt: 400g
5/6 13:50
1 Gustav Gärdlund
IF Castor
09 IF Castor 26.84 PB
2 Lucas Lopez
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 22.73 PB
3 Benjamin Karlsson
Huddinge AIS
10 Huddinge AIS 19.40 PB
4 Emil Fohlin
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 18.42
5 Gustav Wessbladh
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 15.80
6 Benjamin Forsström Liljeholm
Sundsvalls FI
10 Sundsvalls FI 10.18 PB
1234
414 Gustav Gärdlund24.8423.8523.8726.84
443 Benjamin Forsström Liljeholm10.18xxx
474 Gustav Wessbladh15.1115.8015.2015.00
410 Benjamin Karlsson15.0017.1617.3419.40
442 Emil Fohlin16.0016.7018.4214.49
459 Lucas Lopezx19.3520.7922.73