Resultater Falu IK Spelen

Friidrottshallen Falun, Falun   2022-03-12

Arrangör: Falu IK Friidrott Tävlingsledare: Ulrik Mattisson Senast uppdaterad: 2022-04-22 21:21:25
Visa Resultatkort
Kvinnor 60 m
12/3 12:40
1 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 8.75 =PB
Kvinnor 200 m
12/3 16:30
A-Final
Tot. plac.
1 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 29.34 1
2 Adela Tryggveson
Falu IK
06 Falu IK 30.35 2
B-Final
Tot. plac.
1 Farline Mussem
IK Stål
06 IK Stål 36.14 3
Sammanställning
Plac. Res.
1 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 29.34
2 Adela Tryggveson
Falu IK
06 Falu IK 30.35
3 Farline Mussem
IK Stål
06 IK Stål 36.14
Kvinnor 800 m
12/3 17:20
1 Elvira Elenäs
Alunda SK
06 Alunda SK 2:51.32
2 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 2:51.77 PB
Kvinnor Höjd
12/3 13:10
1 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 153 PB
143147150153157
846 Kharma Sarenbrantoxooxxoxxx
Kvinnor Längd
12/3 15:30
1 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 4.67 PB
123456
846 Kharma Sarenbrant4.224.634.26-4.474.67
Kvinnor Kula
Vikt: 4,0kg
12/3 11:50
1 Carina Lindblom
Bollnäs FIK
83 Bollnäs FIK 7.51
123456
844 Carina Lindblom6.897.517.177.257.03
F19 60 m häck
Höjd: 84,0cm
12/3 14:10
1 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 10.06
F19 Kula
Vikt: 4,0kg
12/3 11:50
1 Ebba Hedberg
Kvarnsvedens GOIF FIK
03 Kvarnsvedens GOIF FIK 11.90 PB
2 Kharma Sarenbrant
Bromma IF
04 Bromma IF 8.73 PB
123456
846 Kharma Sarenbrant8.018.478.738.588.738.46
681 Ebba Hedbergx10.2011.5810.2311.4011.90
F17 60 m
12/3 12:40
1 Adela Tryggveson
Falu IK
06 Falu IK 8.44 PB
2 Sara Johansson
Åkersberga SK
05 Åkersberga SK 8.48 PB
3 Emma Jälefors
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 9.00
4 Tova Erlandsson
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 9.51
5 Farline Mussem
IK Stål
06 IK Stål 10.34
F17 400 m
12/3 16:45
1 Ida Nyström Jonsson
Falu IK
05 Falu IK 1:13.43
2 Farline Mussem
IK Stål
06 IK Stål 1:25.06
F17 60 m häck
Höjd: 76,2cm
12/3 14:00
1 Suzanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF 10.00 PB
2 Hannah Sjöling
Åkersberga SK
05 Åkersberga SK 11.84
F17 Höjd
12/3 15:25
1 Suzanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF 146 PB
2 Hannah Sjöling
Åkersberga SK
05 Åkersberga SK 138
110114118122126130134138142146148
845 Suzanne Lesage------oooxoxxx
667 Hannah Sjölingoooxxooxxoxoxoxxx
F17 Stav
12/3 10:50
1 Sara Johansson
Åkersberga SK
05 Åkersberga SK 265 PB
2 Emma Jälefors
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 195 PB
3 Tova Erlandsson
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 175
155165175185195205215225265285
997 Tova Erlandssonoooxxx
999 Sara Johansson-------oxoxxx
674 Emma Jälefors-oxoooxxx
F17 Längd
12/3 16:30
1 Johanna Fernberg
IK Westmannia
06 IK Westmannia 5.12
2 Sara Johansson
Åkersberga SK
05 Åkersberga SK 4.66 PB
3 Suzanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF 4.49
4 Elvira Elenäs
Alunda SK
06 Alunda SK 4.24
5 Emma Jälefors
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 4.10
6 Tova Erlandsson
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 3.92 PB
7 Elsa Hagman
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 3.63 PB
123456
998 Elsa Hagman3.573.633.442.62x-
845 Suzanne Lesage4.434.49x4.32xx
997 Tova Erlandssonx3.743.91x3.913.92
674 Emma Jälefors4.103.713.534.10xx
974 Johanna Fernbergxxxx5.12x
999 Sara Johansson4.424.494.484.664.404.63
836 Elvira Elenäs4.034.114.244.244.13-
F17 Kula
Vikt: 3,0kg
12/3 11:50
1 Hanna Andersson
Falu IK
05 Falu IK 12.28 PB
2 Hannah Sjöling
Åkersberga SK
05 Åkersberga SK 9.02
3 Emma Jälefors
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 8.93
4 Suzanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF 8.46 PB
5 Elsa Hagman
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 7.87 PB
6 Tova Erlandsson
Åkersberga SK
06 Åkersberga SK 7.28 PB
123456
997 Tova Erlandsson6.946.947.286.687.087.28
845 Suzanne Lesage8.398.468.008.317.748.01
852 Hanna Andersson12.2812.00x11.91x11.82
998 Elsa Hagman7.687.517.637.167.387.87
667 Hannah Sjöling8.55x8.408.959.028.27
674 Emma Jälefors8.938.588.658.458.188.49
F15 60 m
12/3 12:05
1 Amanda Cederberg
Åkersberga SK
07 Åkersberga SK 8.60 PB
2 Tove Andersson
Leksands FIK
08 Leksands FIK 9.15
3 Nellie Sahlström
Gefle IF
08 Gefle IF 9.23 PB
4 Juni Sahlin
Högbo GIF
08 Högbo GIF 9.58 PB
5 Ellen Westling
Falu IK
07 Falu IK 11.19 PB
F15 200 m
12/3 16:10
A-Final
Tot. plac.
1 Amanda Cederberg
Åkersberga SK
07 Åkersberga SK 28.09 1
2 Ella Östblom
Gefle IF
08 Gefle IF 28.86 2
B-Final
Tot. plac.
1 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK 29.82 3 PB
2 Tove Andersson
Leksands FIK
08 Leksands FIK 30.91 4
C-Final
Tot. plac.
1 Juni Sahlin
Högbo GIF
08 Högbo GIF 33.52 5 PB
2 Ellen Westling
Falu IK
07 Falu IK 39.32 6
Sammanställning
Plac. Res.
1 Amanda Cederberg
Åkersberga SK
07 Åkersberga SK 28.09
2 Ella Östblom
Gefle IF
08 Gefle IF 28.86
3 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK 29.82 PB
4 Tove Andersson
Leksands FIK
08 Leksands FIK 30.91
5 Juni Sahlin
Högbo GIF
08 Högbo GIF 33.52 PB
6 Ellen Westling
Falu IK
07 Falu IK 39.32
F15 1000 m
12/3 17:14
1 Ida Andersson
Alunda SK
08 Alunda SK 3:51.03
F15 60 m häck
Höjd: 76.2cm
12/3 13:50
1 Amanda Cederberg
Åkersberga SK
07 Åkersberga SK 9.92
2 Ella Östblom
Gefle IF
08 Gefle IF 10.04
3 Tove Andersson
Leksands FIK
08 Leksands FIK 10.87
4 Marit Lång
Falu IK
08 Falu IK 11.49
5 Ida Andersson
Alunda SK
08 Alunda SK 11.56
6 Nellie Sahlström
Gefle IF
08 Gefle IF 11.84
F15 Höjd
12/3 13:10
1 Felicia Sternhammar
Falu IK
08 Falu IK 139 PB
2 Juni Sahlin
Högbo GIF
08 Högbo GIF 127 SB
115119123127131135139141
956 Juni Sahlinooooxxx
919 Felicia Sternhammar--oooooxxx
F15 Stav
12/3 10:50
1 Linnéa Alneroth
Gefle IF
08 Gefle IF 225 PB
175185195205215225235
937 Linnéa Alnerothooooxoxoxxx
F15 Längd
12/3 16:30
1 Ella Östblom
Gefle IF
08 Gefle IF 4.81 PB
2 Majken Kjellin
Falu IK
07 Falu IK 4.60 PB
3 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK 4.47 PB
4 Linnéa Alneroth
Gefle IF
08 Gefle IF 4.35
5 Tove Andersson
Leksands FIK
08 Leksands FIK 4.28
6 Nellie Sahlström
Gefle IF
08 Gefle IF 4.17 PB
7 Wilma Löf
Alunda SK
08 Alunda SK 4.08
8 Juni Sahlin
Högbo GIF
08 Högbo GIF 3.94 PB
9 Ida Andersson
Alunda SK
08 Alunda SK 3.92 PB
Ellen Westling
Falu IK
07 Falu IK x
123456
937 Linnéa Alneroth4.223.164.02x4.354.28
890 Majken Kjellin4.554.434.604.534.544.38
835 Ida Andersson3.613.793.92
866 Moa Enberg4.184.194.414.424.473.91
981 Tove Anderssonx3.364.28xxx
841 Wilma Löf4.08xx3.98x-
931 Ellen Westlingxxx
956 Juni Sahlin3.60x3.94x3.85x
945 Nellie Sahlström4.173.973.783.864.033.92
946 Ella Östblom4.584.27x4.16x4.81
F15 Kula
Vikt: 3,0kg
12/3 14:20
1 Wilma Löf
Alunda SK
08 Alunda SK 9.03 PB
2 Felicia Sternhammar
Falu IK
08 Falu IK 8.39
3 Linnéa Alneroth
Gefle IF
08 Gefle IF 8.29 PB
4 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK 8.24
5 Juni Sahlin
Högbo GIF
08 Högbo GIF 7.52
123456
937 Linnéa Alneroth7.837.817.898.297.738.03
919 Felicia Sternhammar7.697.96x7.83x8.39
956 Juni Sahlin7.527.206.826.887.337.11
866 Moa Enberg7.537.877.357.698.247.83
841 Wilma Löf8.528.778.40x8.739.03
F13 60 m Försök
12/3 12:25
Heat 1
1 Lilly Mårten Haag
Falu IK
09 Falu IK 9.35 q
2 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 9.59 q
3 Vera Sörensson
IK Stål
10 IK Stål 10.88
4 Mira Solberg
IK Stål
10 IK Stål 11.07
Heat 2
1 Isolde Hallman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 8.88 q
2 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK 9.55 q
3 Cornelia Gustavsson kihlberg
Gefle IF
10 Gefle IF 9.64 q PB
4 Alma Enochsson
Falu IK
10 Falu IK 10.18 q
5 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 11.08 PB
F13 60 m Final
12/3 13:00
1 Isolde Hallman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 8.81
2 Lilly Mårten Haag
Falu IK
09 Falu IK 9.33 =PB
3 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 9.53
4 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK 9.67
5 Cornelia Gustavsson kihlberg
Gefle IF
10 Gefle IF 9.69
6 Alma Enochsson
Falu IK
10 Falu IK 10.27
F13 200 m
12/3 15:50
A-Final
Tot. plac.
1 Isolde Hallman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 30.37 1 PB
2 Lilly Mårten Haag
Falu IK
09 Falu IK 31.01 2 PB
B-Final
Tot. plac.
1 Cornelia Gustavsson kihlberg
Gefle IF
10 Gefle IF 32.73 3 PB
2 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 33.01 4
C-Final
Tot. plac.
1 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 38.46 5
Sammanställning
Plac. Res.
1 Isolde Hallman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 30.37 PB
2 Lilly Mårten Haag
Falu IK
09 Falu IK 31.01 PB
3 Cornelia Gustavsson kihlberg
Gefle IF
10 Gefle IF 32.73 PB
4 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 33.01
5 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 38.46
F13 600 m
12/3 17:00
Tot. plac.
1 Hilde Andersson
Leksands FIK
11 Leksands FIK 1:58.24 1 PB
2 Klara Gunnarsson
Alunda SK
09 Alunda SK 2:05.14 2 PB
3 Emma Andersson
Alunda SK
10 Alunda SK 2:06.94 3 PB
4 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 2:15.14 4
5 Elna Johansson
Falu IK
11 Falu IK 2:16.96 5
6 Hilma Kabo
IFK Mora FIK
12 IFK Mora FIK 2:21.83 6
7 Isabelle Sivander
Falu IK
10 Falu IK 2:22.04 7
Sammanställning
Plac. Res.
1 Hilde Andersson
Leksands FIK
11 Leksands FIK 1:58.24 PB
2 Klara Gunnarsson
Alunda SK
09 Alunda SK 2:05.14 PB
3 Emma Andersson
Alunda SK
10 Alunda SK 2:06.94 PB
4 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 2:15.14
5 Elna Johansson
Falu IK
11 Falu IK 2:16.96
6 Hilma Kabo
IFK Mora FIK
12 IFK Mora FIK 2:21.83
7 Isabelle Sivander
Falu IK
10 Falu IK 2:22.04
F13 60 m häck
Höjd: 68,6cm
12/3 14:30
1 Lilly Mårten Haag
Falu IK
09 Falu IK 11.77
2 Emma Andersson
Alunda SK
10 Alunda SK 12.22
3 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 12.69
F13 Höjd
12/3 15:15
1 Amina Strömqvist
Falu IK
09 Falu IK 135
2 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 130 PB
3 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK 125 PB
4 Maya Löf
Alunda SK
10 Alunda SK 121
5 Ronja Ninganza
Falu IK
09 Falu IK 121 =PB
109113117121125127130133135137
902 Ronja Ninganzaooxxoxoxxx
839 Ellen Littorin-Pousetteooooooxox
840 Maya Löfoooxoxxx
856 Clara Arvidssonoxxooxoxxoxxx
923 Amina Strömqvistoooooooooxxx
F13 Stav
12/3 09:55
1 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK 165 PB
125145155165175
856 Clara Arvidssonooooxxx
F13 Längd
Hoppzon
12/3 13:20
1 Isolde Hallman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 4.52 PB
2 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 4.31
3 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK 4.26 PB
4 Lilly Mårten Haag
Falu IK
09 Falu IK 4.11 PB
5 Emma Andersson
Alunda SK
10 Alunda SK 4.08 PB
6 Cornelia Gustavsson kihlberg
Gefle IF
10 Gefle IF 3.96 PB
7 Maya Löf
Alunda SK
10 Alunda SK 3.91 PB
8 Rita Envall
Falu IK
10 Falu IK 3.60 PB
9 Alma Enochsson
Falu IK
10 Falu IK 3.52
10 Isabelle Sivander
Falu IK
10 Falu IK 3.18 PB
11 Vera Sörensson
IK Stål
10 IK Stål 2.74
12 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 2.62
13 Mira Solberg
IK Stål
10 IK Stål 2.56
1234
938 Cornelia Gustavsson kihlberg3.653.833.963.82
840 Maya Löf3.643.743.703.91
834 Emma Andersson3.903.993.894.08
971 Mira Solberg2.562.422.402.43
915 Isabelle Sivander2.892.943.182.92
973 Vera Sörensson2.502.682.692.74
964 Tyra Jagerwall2.432.512.412.62
982 Isolde Hallman4.523.154.474.39
899 Lilly Mårten Haag4.114.023.893.96
872 Rita Envall3.093.603.233.49
856 Clara Arvidsson4.044.094.184.26
839 Ellen Littorin-Pousette3.964.004.244.31
868 Alma Enochsson3.523.423.323.18
F13 Kula
Vikt: 2,0kg
12/3 12:30
1 Maya Löf
Alunda SK
10 Alunda SK 9.47
2 Ronja Ninganza
Falu IK
09 Falu IK 9.35 PB
3 Isolde Hallman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 8.40
4 Ellen Littorin-Pousette
Alunda SK
10 Alunda SK 7.17
5 Mira Solberg
IK Stål
10 IK Stål 5.69 PB
6 Vera Sörensson
IK Stål
10 IK Stål 5.45
7 Tyra Jagerwall
IK Stål
10 IK Stål 4.59
1234
973 Vera Sörensson5.45x5.065.33
840 Maya Löf9.158.139.479.18
982 Isolde Hallman8.407.937.888.24
964 Tyra Jagerwall4.544.404.034.59
971 Mira Solberg5.265.015.695.43
839 Ellen Littorin-Pousette6.826.426.857.17
902 Ronja Ninganza9.149.35x8.36
F11

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F10

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F9

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F8

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F7

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

Män 60 m
12/3 12:35
1 Markus Andersson
Leksands FIK
77 Leksands FIK 8.29 SB
2 Markus Lif
IK Stål
01 IK Stål 8.93
Män 200 m
12/3 16:25
1 Tinh Lundström
Leksands FIK
06 Leksands FIK 25.73
2 Aleksandros Panajoti
IK Stål
06 IK Stål 26.40
Män Längd
12/3 15:30
1 Viktor Rydåker
Alunda SK
03 Alunda SK 6.38 PB
2 Markus Lif
IK Stål
01 IK Stål 4.37
123456
967 Markus Lif3.864.094.044.174.234.37
843 Viktor Rydåker6.226.29x6.386.08x
Män Kula
Vikt: 7,26kg
12/3 11:10
1 Urban Lif
IK Stål
68 IK Stål 9.62
2 Markus Lif
IK Stål
01 IK Stål 7.34
123456
967 Markus Lif6.757.036.866.926.947.34
968 Urban Lif9.349.259.628.64x9.07
P19 Kula
Vikt: 6,0kg
12/3 11:10
1 Viktor Rydåker
Alunda SK
03 Alunda SK 13.93
123456
843 Viktor Rydåker13.62x13.6413.93x13.85
P17 60 m
12/3 12:35
1 Tinh Lundström
Leksands FIK
06 Leksands FIK 7.63
2 Aleksandros Panajoti
IK Stål
06 IK Stål 7.93 PB
3 Oscar Dahlén
Västerås FK
06 Västerås FK 8.07 PB
4 Edwin Almroth
IK Stål
06 IK Stål 8.25
P17 Längd
12/3 15:30
1 Edwin Almroth
IK Stål
06 IK Stål 5.39 PB
2 Aleksandros Panajoti
IK Stål
06 IK Stål 5.12
3 Tinh Lundström
Leksands FIK
06 Leksands FIK 4.86
123456
962 Edwin Almroth5.085.335.394.62x5.26
970 Aleksandros Panajoti4.854.824.74x4.975.12
984 Tinh Lundströmxxxx4.86x
P17 Kula
Vikt: 5,0kg
12/3 11:10
1 Gustav Rydåker
Alunda SK
05 Alunda SK 17.48 PB
2 Melvin Dahlén
Västerås FK
06 Västerås FK 10.22
123456
994 Melvin Dahlén8.659.10x10.2210.068.90
842 Gustav Rydåker15.90x16.05x17.0417.48
P15 60 m
12/3 12:10
1 Åke Folke
Falu IK
08 Falu IK 8.18 PB
2 Markus Brogedahl
IK Stål
08 IK Stål 8.60 PB
3 Anton Halkonen
Ludvika FFI
08 Ludvika FFI 8.81
4 Jonathan Danielsson
Säters IF
07 Säters IF 9.43 PB
P15 200 m
12/3 16:05
1 Åke Folke
Falu IK
08 Falu IK 27.33 PB
Anton Halkonen
Ludvika FFI
08 Ludvika FFI DNS
P15 60 m häck
Höjd: 84,0cm
12/3 14:10
1 Alexander Granqvist
Huddinge AIS
08 Huddinge AIS 10.48 PB
P15 Höjd
12/3 13:10
1 Markus Brogedahl
IK Stål
08 IK Stål 155 PB
2 Arvid Uhlin
Falu IK
08 Falu IK 155 PB
3 Jonathan Danielsson
Säters IF
07 Säters IF 127 PB
115119123127131135139143147151155159
929 Arvid Uhlin-----ooxxooxoxxoxxx
963 Markus Brogedahl-----oxooooxoxxx
993 Jonathan Danielssonooooxxx
P15 Stav
12/3 09:55
1 Arvid Uhlin
Falu IK
08 Falu IK 205
Alexander Granqvist
Huddinge AIS
08 Huddinge AIS x
185205225
950 Alexander Granqvistxxx
929 Arvid Uhlin-oxxx
P15 Längd
12/3 15:30
1 Åke Folke
Falu IK
08 Falu IK 5.20 PB
2 Markus Brogedahl
IK Stål
08 IK Stål 4.71
3 Anton Halkonen
Ludvika FFI
08 Ludvika FFI 4.21
4 Jonathan Danielsson
Säters IF
07 Säters IF 3.60
123456
878 Åke Folkexx5.155.095.205.14
963 Markus Brogedahlx4.674.474.674.514.71
988 Anton Halkonen4.14x4.21x-x
993 Jonathan Danielsson3.60xx3.08x3.57
P13 60 m
12/3 12:30
1 Josef Eriksson
Falu IK
09 Falu IK 9.47 PB
2 Elias Åman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 9.58 PB
3 Eydhen Mettag
Örbyhus IF
10 Örbyhus IF 9.77
4 Edvin Dannfeldt
Ludvika FFI
09 Ludvika FFI 9.82 PB
5 Isak Tyskling
Falu IK
10 Falu IK 9.94 PB
6 Liam I Treviranus
Falu IK
10 Falu IK 10.43
P13 200 m
12/3 15:35
A-Final
Tot. plac.
1 Arvid Kvarnback
Leksands FIK
09 Leksands FIK 29.38 1 PB
2 Elias Åman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 34.00 3
B-Final
Tot. plac.
1 Eddie Jansson
IK Stål
09 IK Stål 33.08 2
2 Isak Tyskling
Falu IK
10 Falu IK 34.81 5 PB
C-Final
Tot. plac.
1 Josef Eriksson
Falu IK
09 Falu IK 34.38 4
2 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK 38.28 6
Sammanställning
Plac. Res.
1 Arvid Kvarnback
Leksands FIK
09 Leksands FIK 29.38 PB
2 Eddie Jansson
IK Stål
09 IK Stål 33.08
3 Elias Åman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 34.00
4 Josef Eriksson
Falu IK
09 Falu IK 34.38
5 Isak Tyskling
Falu IK
10 Falu IK 34.81 PB
6 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK 38.28
P13 600 m
12/3 17:07
1 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK 2:38.72
Arvid Kvarnback
Leksands FIK
09 Leksands FIK DNS
P13 60 m häck
Höjd: 76.2cm
12/3 14:20
1 Elias Åman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 12.76
P13 Längd
Hoppzon
12/3 14:40
1 Elias Åman
Leksands FIK
09 Leksands FIK 4.10 PB
2 Eddie Jansson
IK Stål
09 IK Stål 3.95 PB
3 Josef Eriksson
Falu IK
09 Falu IK 3.85
4 Edvin Dannfeldt
Ludvika FFI
09 Ludvika FFI 3.82 PB
5 Eydhen Mettag
Örbyhus IF
10 Örbyhus IF 3.59
6 Liam I Treviranus
Falu IK
10 Falu IK 3.52
7 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK 2.93 PB
1234
671 Eydhen Mettag3.593.463.333.58
965 Eddie Jansson3.833.753.833.95
987 Edvin Dannfeldt3.563.603.713.82
894 Fredrik Lundin2.442.932.90x
985 Elias Åman3.68x4.064.10
924 Liam I Treviranus3.433.013.433.52
874 Josef Eriksson3.573.753.813.85
P13 Kula
Vikt: 3,0kg
12/3 10:30
1 Arvid Kvarnback
Leksands FIK
09 Leksands FIK 10.34 PB
2 Edvin Dannfeldt
Ludvika FFI
09 Ludvika FFI 7.61
3 Liam I Treviranus
Falu IK
10 Falu IK 6.40
4 Valter Elenäs
Örbyhus IF
10 Örbyhus IF 6.20 PB
1234
924 Liam I Treviranus6.125.886.406.02
983 Arvid Kvarnback10.349.34x9.30
987 Edvin Dannfeldt7.617.527.016.91
669 Valter Elenäs6.205.675.706.01
P11

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P10

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P9

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P8

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P7

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.