EasyRecord

Enkel och flexibel administration av friidrottstävlingar.


Aktuella tävlingar »

Tävlingar 2022

26 juli
TIF Sommarhopp Krokom
25-26 juli
Sommarspelen Kristianstad
24 juli
Ystadspelen Ystad
23 juli
Nonamespelen Bollnäs
23-24 juli
Kalmar Sommarspel Kalmar
23-24 juli
Kalmar Mångkampsfestival och Parasport Kalmar
21 juli
PRK 4 Umeå
20 juli
TIF Sommarkast Krokom
19 juli
Hedbergs hopp Söderhamn
18 juli
Resultattävling Visby Visby
16-17 juli
Nordic Baltic Junior Championship and match U20 and Championship U23 Malmö
16-17 juli
Ölandsspelen Löttorp
15 juli
Hoppsan 3: Stavhopp Lidingö
13 juli
Lundahoppet Lund
12 juli
Ottos kast Söderhamn
9 juli
Vingaspelen 2022 Örnsköldsvik
8-10 juli
Öresundsspelen Helsingborg
4 juli
Löparkväll på Bana i Roslagen Norrtälje
4 juli
Resultattävling Visby Visby
4 juli
PRK 3 Umeå
2 juli
Sommartävling hopp och löp Luleå
2 juli
Hoppsan 2: Stavhopp Lidingö
2-3 juli
Fortumspelen Bollnäs
29 juni
Åkersberga Sommarsprint Österåker
29 juni
Skellefteå Hopptävling Skellefteå
28 juni
Resultattävling 3 Helsingborg
28-29 juni
Täby Stavhoppsgala Täby
28-29 juni
Lundakvällen Lund
27 juni
Thor GP Söderhamn
26 juni
Kraftmätningen, Kval (För KA 2 IF och KFUM Kristianstad) Karlskrona
26 juni
Gnestahoppet Gnesta
22 juni
En Midsommarnattsdröm Lerum
22 juni
Vätterspelen Jönköping
22 juni
PRK 2 Skellefteå
21 juni
GULDJAKTEN Bollnäs
21 juni
Rekordjakten 2022 Deltävling 3 Sollefteå
21 juni
Resultattävling 2 Helsingborg
20 juni
Resultattävling Visby Visby
20 juni
Sista chansen (Resultattävling) Stockholm, Spånga
17-18 juni
Special Olympic Games Malmö
14 juni
Grenjakt #3 Krokom
13 juni
Skånska mästerskap, 2000m och 3000m Höör
11 juni
Habo Challenge Habo
11 juni
Rekordjakten 2022 Deltävling 2 Sollefteå
11 juni
Kraftmätningen 15 år kval Löttorp
11-12 juni
Finish Games Vellinge
11-12 juni
Rosenbomspelen Karlskrona
11-12 juni
Gutegalan Visby
9 juni
Veckans Gren Sprint Lidingö
8 juni
Campusspelen del 1 Umeå
8 juni
Skånska Mästerskapen 5000 meter Ystad
8 juni
PRK 1 Skellefteå
8-15 juni
Lag UDM/Mix Motala
7 juni
Resultattävling för barn, Kast i Helsingborg Helsingborg
6 juni
Norrtälje Stadslopp Norrtälje
6 juni
Papricaloppet Norrtälje
6 juni
Marmakampen Alunda
6 juni
KM Åkersberga SK Österåker
6 juni
Kraftmätningen 2022 - Kval Enskede IP Stockholm
6 juni
Kval Kraftmätningen Ystad Ystad
6 juni
Resultattävling 800m Sandskogen Ystad
5 juni
Mitt Norden Cup Sundsvall
5 juni
Stefan Holm-Spelen Kil
4 juni
Trelleborgsspelen Trelleborg
4 juni
Niklas Minne Söderhamn
4 juni
Kraftmätningen kval Söderhamn
4 juni
Resultattävling Luleå
1 juni
Veckans Gren Spjut Lidingö
1-15 juni
Stockholmskampen Deltävling 2 Stockholm
30 maj
Resultattävling Visby Visby
30 maj
Guldjakt 30/5 Hudiksvall
29 maj
Roslagens Sparbanksspelen Norrtälje
29 maj
Klippanspelen Klippan
29 maj
Karlskoga Friidrotts Ungdomsspel Karlskoga
29 maj
Kvinnor 1500m Ljungby
28-29 maj
Storsjöspelen Östersund
24 maj
Rekordjakten 2022 Deltävling 1 Sollefteå
22 maj
Personliga Rekordens Kväll Sundsvall
21 maj
ICA Slätta Spelen Falun
21 maj
Lag-SM Kval & Div 1 Svenska Friidrottscupen Täby
21-22 maj
Danderydsspelen 2022 inkl Stafett-DM Danderyd
21-22 maj
Ljungby Mångkamp Ljungby
21-22 maj
Veteran SM Mångkamp Ljungby
20 maj
Lag-UDM 13 år och Friidrottscupen 11 år Jönköping
19 maj
Grenjakt nr 1 Östersund
18 maj
Klubbmatch Hanviken-Mälarhöjden 1 Trollbäcken
18-24 maj
Stockholmskampen deltävling 1 Stockholm
16 maj
Resultattävling Visby Visby
15 maj
Platen Games Motala
15 maj
Trangiaspelen Krokom
15 maj
Klubbmästerskap utomhus Bromma IF Stockholm
15 maj
Lag-SM Kval Jönköping
14 maj
Svenska Friidrottscupen div 2 Östra gruppen Ljungby
14 maj
Svenska Friidrottscupen div 2 Västra gruppen Ljungby
14-15 maj
Täby Open Täby
8 maj
Mälaröspelen Ekerö
7 maj
Vårkampen Hässleholm
7 maj
Junespelen Jönköping
28 april
Träningstävling Luleå
25 april
Resultattävling Visby Visby
23 april
Palmkastet Trelleborg
9-10 april
Uddhoppet Växjö
3 april
Rekordjakten Norrtälje
2 april
Vårvinterspelen Umeå
2-3 april
Resultat tävling Kifab Arena Kalmar
27 mars
Länsförsäkringar Ungdomsspel Bollnäs
27 mars
Vårcupen Tranås
27 mars
ISM Parafriidrott Bollnäs
27 mars
Kretsmästerskapet i Helsingborg Helsingborg
19-20 mars
Norrländska Inomhusmästerskapen (IRM / INLM) Ås
12 mars
Falu IK Spelen Falun
9 mars
Kretsmästerskap 13, 15 och 17 år Jönköping
9 mars
Resultattävling Stockholm
6 mars
Medaljjakten Bollnäs
6 mars
Sunna Open Karlskrona
5 mars
IVDM Jönköping
5-6 mars
JSM + USM 17 Skellefteå Skellefteå
5-6 mars
Malmö Indoor Challenge Malmö
2 mars
Malmökastet Malmö
1 mars
Kretsmästerskap seniorer/veteraner Jönköping
26-27 februari
Nordiska Ungdomsspelen Ås (Östersund)
24 februari
Resultattävling Jönköping
24 februari
Kretsmästerskap Jönköping
23 februari
IPRK2 Skellefteå
19 februari
Kalmar Stav- och Längdhoppsgala Kalmar
19-20 februari
Skelleftespelen inne Skellefteå
18 februari
Lidingö Medeldistans resultattävling Stockholm
15 februari
IFK Klubbtävling Februari 2022 Halmstad
13 februari
Platen Indoor Games Motala
12 februari
Kils inomhusspel Karlstad
12-13 februari
Pallasspelen Malmö
12-13 februari
Hissmoforsspelen Ås
11-13 februari
Hammarbyspelen Extra Stockholm
4-6 februari
Åhus Indoor Kristianstad
2 februari
IPRK 1 Skellefteå
30 januari
SKODA Vinterspel Bollnäs
30 januari
Invitational MAI Malmö
29 januari
Just Pole Vault Sollentuna
16 januari
Sprinterträffen Lund
15 januari
Hälsingespelen (Inställt) Bollnäs
15-16 januari
KA 2-spelen Karlskrona
14-16 januari
Täby Vinterspel (INSTÄLLD!) Stockholm
12 januari
IFK Klubbtävling Januari 2022 Halmstad
9 januari
Medaljjakten Bollnäs
9 januari
MalmoeSprint Malmö
8 januari
Öppet Hälsingemästerskap Bollnäs
8 januari
IFK Klubbtävling Hopp januari 2022 Halmstad
8-9 januari
Floraspelen Skellefteå