EasyRecord

Easy and flexible administration of track and field competitions.


Current competitions »

Competitions 2021

20 July
Resultattävling 21-07-20 Helsingborg
17-18 July
Öppna klubbmästerskapen i mångkamp Halmstad
14 July
Oscarsborg Söderhamn
14 July
DM och VDM i Höör Höör
7 July
Alirs öga Söderhamn
3 July
Veckans gren Diskus Enskede
3 July
Fortumspelen Bollnäs
3 July
3 Juli Malmö Stadion Malmö
3 July
Hammarby Sommarserie 5 Enskede
2-3 July
Täby Stavhoppsgala Täby
2-4 July
Öresundsspelen Helsingborg
30 June
Åkersberga Sommarsprint 2021 Åkersberga
27 June
Sky is no limit #1 Täby
23 June
Hellas klubbtävling längdhopp 2 Björknäs
23 June
En Midsommarnattsdröm Lerum
23-24 June
Lundakvällen Lund
21 June
Klubbtävling tresteg Björknäs
20 June
Kraftmätningen kval Krokom
20 June
Kraftmätningen kval i Växjö Växjö
20 June
MAI trekamp Malmö
20 June
Resultattävling 20/6 Växjö
20 June
Kraftmätningen Kval Göteborg
20 June
Kraftmätningen kval Malmö
19 June
Öppna Stafett-DM Danderyd
19 June
Niklas Minne Söderhamn
19 June
Kraftmätningen, kval Karlskrona
19 June
Bilmetrospelen Falun
19 June
Lokal tävling samt Lag-UDM Karlskrona
19 June
Hellas klubbtävling längdhopp Björknäs
19-20 June
TIF Sommarspel Krokom
19-20 June
Finish Games Vellinge
19-20 June
Danderydsspelen 2021 inkl Stafett-DM Danderyd
16 June
Täbysprinten Täby
16 June
Resultattävling Växjö
15 June
Rekordjakten deltävling 3 Sollefteå
15 June
Hammarby Sommarserie 4 Enskede
13 June
Änglahoppet Ängelholm
13 June
Rekordjakten deltävling 2 Sollefteå
12 June
Habo Challenge Habo
8 June
Poängjakt nr 3 Östersund
6 June
Resultattävling Ljungby
6 June
Stefan Holm-spelen Söndag Kil
6 June
Lag-UDM Ljungby
6 June
Kraftmätningen Ljungby
5 June
Resultattävling Malmö Malmö
5 June
Hellas klubbtävling Björknäs
5 June
Falun Games Falun
5 June
Hanviken Games Trollbäcken
5 June
Stefan Holm-spelen Lördag Kil
5 June
Trelleborgsspelen Trelleborg
5-6 June
ÖGIFs Vårtävling Östersund
5-6 June
Hammarby Sommarserie 3 Enskede
3 June
VG 1-21 IF Udd Karlshamn
2 June
Klubbmatch Hanviken- Mälarhöjden Trollbäcken
2 June - 1 July
Stockholmskampen del 2 Flera tävlingsplatser
30 May
Kraftmätningskval Hellas - Hammarby Nacka
30 May
Täby Rekordjakt #1 Täby
30 May
Kraftmätningen Kval Täby
29 May
Hammarby Sommarserie 2 Enskede
29 May
FIG-mästerskap Falun
29 May
Majtävling på Stadion Malmö
23 May
Hammarby Sommarserie 1 Enskede
23 May
Platen Games Motala
22 May
Victor Svanesohn memorial Helsingborg
22 May
Täby Vårpremiär Täby
22 May
Kraftmätningskval Hanviken- Hammarby Trollbäcken
22 May
Hanvikens SK Invitational Trollbäcken
22-23 May
Ljungby Mångkamp Ljungby
16 May
Bara kast 2 Enskede
16-23 May
Stockholmskampen del 1 Stockholm
15 May
Danderyd Invitational Danderyd
20-21 February
DM Inde Aarhus, Odense & Randers
19-21 February
Inomhus-SM Malmö
30-31 January
Malmö Indoor Malmö