EasyRecord

Leichte und flexible Verwaltung der Leichtathletikwettkämpfe.


Current competitions »

Wettbewerbe 2021

20 Juli
Resultattävling 21-07-20 Helsingborg
17-18 Juli
Öppna klubbmästerskapen i mångkamp Halmstad
14 Juli
Oscarsborg Söderhamn
14 Juli
DM och VDM i Höör Höör
7 Juli
Alirs öga Söderhamn
3 Juli
Veckans gren Diskus Enskede
3 Juli
Fortumspelen Bollnäs
3 Juli
3 Juli Malmö Stadion Malmö
3 Juli
Hammarby Sommarserie 5 Enskede
2-3 Juli
Täby Stavhoppsgala Täby
2-4 Juli
Öresundsspelen Helsingborg
30 Juni
Åkersberga Sommarsprint 2021 Åkersberga
27 Juni
Sky is no limit #1 Täby
23 Juni
Hellas klubbtävling längdhopp 2 Björknäs
23 Juni
En Midsommarnattsdröm Lerum
23-24 Juni
Lundakvällen Lund
21 Juni
Klubbtävling tresteg Björknäs
20 Juni
Kraftmätningen kval Krokom
20 Juni
Kraftmätningen kval i Växjö Växjö
20 Juni
MAI trekamp Malmö
20 Juni
Resultattävling 20/6 Växjö
20 Juni
Kraftmätningen Kval Göteborg
20 Juni
Kraftmätningen kval Malmö
19 Juni
Öppna Stafett-DM Danderyd
19 Juni
Niklas Minne Söderhamn
19 Juni
Kraftmätningen, kval Karlskrona
19 Juni
Bilmetrospelen Falun
19 Juni
Lokal tävling samt Lag-UDM Karlskrona
19 Juni
Hellas klubbtävling längdhopp Björknäs
19-20 Juni
TIF Sommarspel Krokom
19-20 Juni
Finish Games Vellinge
19-20 Juni
Danderydsspelen 2021 inkl Stafett-DM Danderyd
16 Juni
Täbysprinten Täby
16 Juni
Resultattävling Växjö
15 Juni
Rekordjakten deltävling 3 Sollefteå
15 Juni
Hammarby Sommarserie 4 Enskede
13 Juni
Änglahoppet Ängelholm
13 Juni
Rekordjakten deltävling 2 Sollefteå
12 Juni
Habo Challenge Habo
8 Juni
Poängjakt nr 3 Östersund
6 Juni
Resultattävling Ljungby
6 Juni
Stefan Holm-spelen Söndag Kil
6 Juni
Lag-UDM Ljungby
6 Juni
Kraftmätningen Ljungby
5 Juni
Resultattävling Malmö Malmö
5 Juni
Hellas klubbtävling Björknäs
5 Juni
Falun Games Falun
5 Juni
Hanviken Games Trollbäcken
5 Juni
Stefan Holm-spelen Lördag Kil
5 Juni
Trelleborgsspelen Trelleborg
5-6 Juni
ÖGIFs Vårtävling Östersund
5-6 Juni
Hammarby Sommarserie 3 Enskede
3 Juni
VG 1-21 IF Udd Karlshamn
2 Juni
Klubbmatch Hanviken- Mälarhöjden Trollbäcken
2 Juni - 1 Juli
Stockholmskampen del 2 Flera tävlingsplatser
30 Mai
Kraftmätningskval Hellas - Hammarby Nacka
30 Mai
Täby Rekordjakt #1 Täby
30 Mai
Kraftmätningen Kval Täby
29 Mai
Hammarby Sommarserie 2 Enskede
29 Mai
FIG-mästerskap Falun
29 Mai
Majtävling på Stadion Malmö
23 Mai
Hammarby Sommarserie 1 Enskede
23 Mai
Platen Games Motala
22 Mai
Victor Svanesohn memorial Helsingborg
22 Mai
Täby Vårpremiär Täby
22 Mai
Kraftmätningskval Hanviken- Hammarby Trollbäcken
22 Mai
Hanvikens SK Invitational Trollbäcken
22-23 Mai
Ljungby Mångkamp Ljungby
16 Mai
Bara kast 2 Enskede
16-23 Mai
Stockholmskampen del 1 Stockholm
15 Mai
Danderyd Invitational Danderyd
20-21 Februar
DM Inde Aarhus, Odense & Randers
19-21 Februar
Inomhus-SM Malmö
30-31 Januar
Malmö Indoor Malmö