EasyRecord

Enkel og fleksibel administration af atletikstævner.


Aktuelle stævner »

Stævner 2021

20 juli
Resultattävling 21-07-20 Helsingborg
17-18 juli
Öppna klubbmästerskapen i mångkamp Halmstad
14 juli
Oscarsborg Söderhamn
14 juli
DM och VDM i Höör Höör
7 juli
Alirs öga Söderhamn
3 juli
Veckans gren Diskus Enskede
3 juli
Fortumspelen Bollnäs
3 juli
3 Juli Malmö Stadion Malmö
3 juli
Hammarby Sommarserie 5 Enskede
2-3 juli
Täby Stavhoppsgala Täby
2-4 juli
Öresundsspelen Helsingborg
30 juni
Åkersberga Sommarsprint 2021 Åkersberga
27 juni
Sky is no limit #1 Täby
23 juni
Hellas klubbtävling längdhopp 2 Björknäs
23 juni
En Midsommarnattsdröm Lerum
23-24 juni
Lundakvällen Lund
21 juni
Klubbtävling tresteg Björknäs
20 juni
Kraftmätningen kval Krokom
20 juni
Kraftmätningen kval i Växjö Växjö
20 juni
MAI trekamp Malmö
20 juni
Resultattävling 20/6 Växjö
20 juni
Kraftmätningen Kval Göteborg
20 juni
Kraftmätningen kval Malmö
19 juni
Öppna Stafett-DM Danderyd
19 juni
Niklas Minne Söderhamn
19 juni
Kraftmätningen, kval Karlskrona
19 juni
Bilmetrospelen Falun
19 juni
Lokal tävling samt Lag-UDM Karlskrona
19 juni
Hellas klubbtävling längdhopp Björknäs
19-20 juni
TIF Sommarspel Krokom
19-20 juni
Finish Games Vellinge
19-20 juni
Danderydsspelen 2021 inkl Stafett-DM Danderyd
16 juni
Täbysprinten Täby
16 juni
Resultattävling Växjö
15 juni
Rekordjakten deltävling 3 Sollefteå
15 juni
Hammarby Sommarserie 4 Enskede
13 juni
Änglahoppet Ängelholm
13 juni
Rekordjakten deltävling 2 Sollefteå
12 juni
Habo Challenge Habo
8 juni
Poängjakt nr 3 Östersund
6 juni
Resultattävling Ljungby
6 juni
Stefan Holm-spelen Söndag Kil
6 juni
Lag-UDM Ljungby
6 juni
Kraftmätningen Ljungby
5 juni
Resultattävling Malmö Malmö
5 juni
Hellas klubbtävling Björknäs
5 juni
Falun Games Falun
5 juni
Hanviken Games Trollbäcken
5 juni
Stefan Holm-spelen Lördag Kil
5 juni
Trelleborgsspelen Trelleborg
5-6 juni
ÖGIFs Vårtävling Östersund
5-6 juni
Hammarby Sommarserie 3 Enskede
3 juni
VG 1-21 IF Udd Karlshamn
2 juni
Klubbmatch Hanviken- Mälarhöjden Trollbäcken
2 juni - 1 juli
Stockholmskampen del 2 Flera tävlingsplatser
30 maj
Kraftmätningskval Hellas - Hammarby Nacka
30 maj
Täby Rekordjakt #1 Täby
30 maj
Kraftmätningen Kval Täby
29 maj
Hammarby Sommarserie 2 Enskede
29 maj
FIG-mästerskap Falun
29 maj
Majtävling på Stadion Malmö
23 maj
Hammarby Sommarserie 1 Enskede
23 maj
Platen Games Motala
22 maj
Victor Svanesohn memorial Helsingborg
22 maj
Täby Vårpremiär Täby
22 maj
Kraftmätningskval Hanviken- Hammarby Trollbäcken
22 maj
Hanvikens SK Invitational Trollbäcken
22-23 maj
Ljungby Mångkamp Ljungby
16 maj
Bara kast 2 Enskede
16-23 maj
Stockholmskampen del 1 Stockholm
15 maj
Danderyd Invitational Danderyd
20-21 februar
DM Inde Aarhus, Odense & Randers
19-21 februar
Inomhus-SM Malmö
30-31 januar
Malmö Indoor Malmö