EasyRecord

Enkel og fleksibel administration af atletikstævner.


Aktuelle stævner »

Stævner 2021

8 september
Stockholmskampen 3 Stockholm
8 september
Öppna Roslagsmästerskap 8 September Norrtälje
5 september
Nobelspelen 2021 Karlskoga
5 september
Karlskronaspelen Karlskrona
4 september
Mosaikenspelen Hedesunda
4-5 september
Stonehill Games Stenkullen
4-5 september
Kraftmätningen Final Täby
1 september
Poängjakt nr 6 Östersund
29 august
DM 10 000 m Småland Eksjö
28-29 august
Distriktsfinaler Stockholm 12-14 år Trollbäcken
28-29 august
Engelholmsspelen Ängelholm
28-29 august
Östersjöspelen Karlshamn
28-29 august
Storsjöspelen Östersund
25 august
Öppna Roslagsmästerskap 25 augusti Norrtälje
24 august
DM Hälsingland (Ljusdal) Ljusdal
22 august
Värmlandsserien Kristinehamn Kristinehamn
22 august
Falu Sommarspel Falun
21 august
Svanbergaloppet - Roslagsmästerskap Svanberga - Estuna
21-22 august
Waplanspelen Krokom
21-22 august
Täby Open Täby
17 august
Smålandsspelen Växjö
15 august
Strands Ungdomsspel Hudiksvall
14 august
Malmö Invitational Malmö
11 august
Resultattävling Trelleborg Trelleborg
9 august
DM Hälsingland (Söderhamn) Söderhamn
8 august
Öbackaspelen Härnösand
7-8 august
SM Mångkamp Ljungby
7-8 august
DM Mångkamp Ljungby
7-8 august
Goliatspelen Kil
7-8 august
Skelleftespelen Skellefteå
3 august
DM Hälsingland 1 Bollnäs
31 juli - 1 august
ICA Kvantum Sollefteåspelen Sollefteå
28 juli
Veckans grenar - Höjd Halmstad
28 juli
Stenö Söderhamn
25-26 juli
Sommarspelen Kristianstad
24-25 juli
Kalmar Sommarspel Kalmar
24-25 juli
Kalmar Mångkampsfestival Kalmar
21 juli
Veckans grenar-spjut och tresteg Halmstad
21 juli
Faxeholmen Söderhamn
20 juli
Resultattävling 21-07-20 Helsingborg
17-18 juli
Öppna klubbmästerskapen i mångkamp Halmstad
14 juli
DM och VDM i Höör Höör
14 juli
Oscarsborg Söderhamn
7 juli
Alirs öga Söderhamn
3 juli
Fortumspelen Bollnäs
3 juli
Hammarby Sommarserie 5 Enskede
3 juli
3 Juli Malmö Stadion Malmö
3 juli
Veckans gren Diskus Enskede
2-3 juli
Täby Stavhoppsgala Täby
2-4 juli
Öresundsspelen Helsingborg
30 juni
Åkersberga Sommarsprint 2021 Åkersberga
27 juni
Sky is no limit #1 Täby
23 juni
En Midsommarnattsdröm Lerum
23 juni
Hellas klubbtävling längdhopp 2 Björknäs
23-24 juni
Lundakvällen Lund
21 juni
Klubbtävling tresteg Björknäs
20 juni
Kraftmätningen Kval Göteborg
20 juni
Kraftmätningen kval Malmö
20 juni
Kraftmätningen kval Krokom
20 juni
Kraftmätningen kval i Växjö Växjö
20 juni
MAI trekamp Malmö
20 juni
Resultattävling 20/6 Växjö
19 juni
Öppna Stafett-DM Danderyd
19 juni
Niklas Minne Söderhamn
19 juni
Bilmetrospelen Falun
19 juni
Kraftmätningen, kval Karlskrona
19 juni
Lokal tävling samt Lag-UDM Karlskrona
19 juni
Hellas klubbtävling längdhopp Björknäs
19-20 juni
Finish Games Vellinge
19-20 juni
Danderydsspelen 2021 inkl Stafett-DM Danderyd
19-20 juni
TIF Sommarspel Krokom
16 juni
Täbysprinten Täby
16 juni
Resultattävling Växjö
15 juni
Rekordjakten deltävling 3 Sollefteå
15 juni
Hammarby Sommarserie 4 Enskede
13 juni
Änglahoppet Ängelholm
13 juni
Rekordjakten deltävling 2 Sollefteå
12 juni
Habo Challenge Habo
8 juni
Poängjakt nr 3 Östersund
6 juni
Stefan Holm-spelen Söndag Kil
6 juni
Kraftmätningen Ljungby
6 juni
Lag-UDM Ljungby
6 juni
Resultattävling Ljungby
5 juni
Stefan Holm-spelen Lördag Kil
5 juni
Trelleborgsspelen Trelleborg
5 juni
Hanviken Games Trollbäcken
5 juni
Falun Games Falun
5 juni
Resultattävling Malmö Malmö
5 juni
Hellas klubbtävling Björknäs
5-6 juni
Hammarby Sommarserie 3 Enskede
5-6 juni
ÖGIFs Vårtävling Östersund
3 juni
VG 1-21 IF Udd Karlshamn
2 juni
Klubbmatch Hanviken- Mälarhöjden Trollbäcken
2 juni - 25 august
Stockholmskampen del 2 Flera tävlingsplatser
30 maj
Kraftmätningen Kval Täby
30 maj
Täby Rekordjakt #1 Täby
30 maj
Kraftmätningskval Hellas - Hammarby Nacka
29 maj
Majtävling på Stadion Malmö
29 maj
Hammarby Sommarserie 2 Enskede
29 maj
FIG-mästerskap Falun
23 maj
Platen Games Motala
23 maj
Hammarby Sommarserie 1 Enskede
22 maj
Kraftmätningskval Hanviken- Hammarby Trollbäcken
22 maj
Täby Vårpremiär Täby
22 maj
Victor Svanesohn memorial Helsingborg
22 maj
Hanvikens SK Invitational Trollbäcken
22-23 maj
Ljungby Mångkamp Ljungby
16 maj
Bara kast 2 Enskede
16-23 maj
Stockholmskampen del 1 Stockholm
15 maj
Danderyd Invitational Danderyd
20-21 februar
DM Inde Aarhus, Odense & Randers
19-21 februar
Inomhus-SM Malmö
30-31 januar
Malmö Indoor Malmö